1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE OwnCloud i brak mozliwosci ladowania plikow

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Maximek77, 11 Sierpień 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tak, w wersji 8 to ja wiem, w 9 pytałem :) problem 9 jest nieco bardziej zaawansowany, na 3 hostingi jakie posiadam prócz home na żadnym nie działa poprawnie :)
    Sam cały czas staram się ominąć problem bo OC jest przydatny do wielu celów.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Otrzymałem takie małe potwierdzenie, że jeśli problemem przy najnowszej wersji jest brak webdava, to na hostingu współdzielonym nie uda nam się uruchomić poprawnie funkcjonującej aplikacji OwnCloud. Nie planujemy w najbliższym czasie wrzucać webdava. Rozwiązaniem jest uruchomienie tej aplikacji na VPS, serwerze dedykowanym, Pro Cloud lub innym hostingu zewnętrznym, który jest kompatybilny.
     
  3. open

    open Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Od kierownika produktu otrzymałem informacje, że w najbliższym czasie nie jest to planowane, ale w następnych latach jest to możliwe. Wolę nie podawać żadnych terminów, ponieważ jest to trochę jak: "wróżenie z fusów".
     

Poleć forum znajomym