1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Panel home.pl Konfiguracja katalogu dla konta FTP - problem

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 18 Październik 2016.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    loguję się dziś do https://panel.home.pl/, klikam na "nazwę serwera", Lista konta FTP, wybieram z listy konto, Konfiguracja usługi, Konfiguruj konto FTP / Konfiguracja parametrów i... nie mogę zmienić katalogu domowego konta:
    home - problem z ftp - katalog.png

    Input jest "disabled". Ale jak się kliknie na "Dostęp FTP do całej zawartości serwisu WWW" a następnie "Dostęp FTP do wybranego katalogu" to już można edytować. Po zapisaniu i ponownym wejściu do tego widoku - input nadal jest wyłączony.

    Ten sam bug występuje dla kont email, które mają dostęp po FTP do wybranego katalogu.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK wysłałem zapytanie do naszych techników w tej sprawie (QA-31956). Odezwę się tutaj w temacie na forum, gdy uzyskam odpowiedź.

    edit: dostałem informacje, że zgłoszenie zostało przekazane do programistów. Gdy otrzymam feedback na temat planowanych poprawek, dam znać.
     
    Ostatnia modyfikacja: 19 Październik 2016
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Dziś przy zmianie domeny dla konta ftp, po zatwierdzeniu zmian wyskoczył mi komunikat błędu:
    Przed kliknięciem na Zapisz, pole było wyszarzone i miało ustaloną wartość.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Ponowiłem zapytanie do odpowiednich osób w firmie, postaram się uzyskać więcej informacji na dniach.
     

Poleć forum znajomym