1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE RWD - skalowanie banerów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Pykon, 15 Listopad 2016.

  1. Pykon

    Pykon Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    5
    Witam wszystkich,

    po ogarnięciu (przy wsparciu BOK HOME.PL na tym forum) skalowania banera w nagłówku sklepu, pojawił się - a właściwie został zauważony - ten sam problem z banerem na dole strony. Jest to moduł "baner 1" i znajdziecie go na dole tej strony:

    http://www.energiajutra.com.pl/pl/c/Klimatyzatory-przenosne-do-domu-i-biura/204

    Zobaczcie to na komórce - baner się zwęża, ale wysokość pozostaje niezmieniona. Jeżeli ktoś już wie, jak to ogarnąć CSS-em, to chętnie skorzystam, a BOK niech to przekaże do poprawki w kolejnej aktualizacji. Przyda się wszystkim.

    Pozdrawiam,
    Michał
     
  2. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    sprawdź taki kawałek kodu css:

    Kod:
    .banner img{
      height: auto !important;
    }
    
     
    Pykon i Goldlux24 lubią to.
  3. Pykon

    Pykon Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    5
    A czy Twój kod zastąpi czy uzupełni taki kod, który już mam:

    .banners .innerbanners a img {
    height: auto !important;
    }
     
  4. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    kod który Ty używasz dotyczy tylko banera który wyświetla się w nagłówku (pod menu), ten co ja podałem dotyczy modułu z banerem który masz nad stopką. Można więc napisać, że uzupełni on to co masz :)
     
    Pykon lubi to.
  5. Pykon

    Pykon Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    5
    No i rewelacja, skalowanie działa - bardzo dziękuję za wsparcie. :)
    Czy @Mariusz mógłby przesłać temat ekipie programistów CliskShopa żeby to poprawili w kolejnej aktualizacji stylu RWD? Bo to proste przeoczenie jest przecież.
    Pozdrawiam,
    Michał
     

Poleć forum znajomym