1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zapis do Newslettera przy zakładaniu konta

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika gielo2, 30 Czerwiec 2015.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    aha już rozumiem chwila :D zaraz umieszczę rozwiązanie :D
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    We własnym stylu dodaj:
    Kod:
    #box_basketfinal > div.innerbox > form > button {font-size:28px;
       font-weight:bold;
       padding:32px 76px;}
    
    Takiej wielkości wystarczy? :D

    jak chcesz jeszcze go oddalić od góry to:

    Kod:
    #box_basketfinal > div.innerbox > form > button {margin-top:150px;font-size:28px;
       font-weight:bold;
       padding:32px 76px;}
    
     
    Dominik lubi to.
  3. sklep123123

    sklep123123 Uczestnik

    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    3
    To nie jest klasyczny popup (nie otwiera się w nowym oknie przeglądarki) - wygląda to jak baner/reklama i nie powinno być blokowane przez przeglądarki (chyba).
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Tak to jest ukryty fragment kodu dzięki stylom, jednak myślę, że adbloki szybko zaczną to blokować patrząc na to, że coraz więcej stron to stosuje.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Też tak myślę. Namęczysz się z uruchomieniem, a niedługo i tak pewnie będą to blokować i efekt będzie mizerny. Pomyśl może o jakimś minmalnym rabacie dla zapisujących się do Newslettera. Klient chcę coś otrzymać w zamian, nawet jeśli będzie to minimalny rabat, to powinno go to w pewien sposób zachęcić do zapisu do newslettera. Każda, nawet minimalna korzyść dla klienta powinna zachęcić go do działania.
     
  6. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    Nie wystarczyło :p Ale to już był mały pikuś. Bardzo dziękuję!:cool:
     
  7. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    U mnie działa exitcollar - płacę coś ok 20 pln za miesiąc i mam do wyboru popup lub exitpopup (ja używam tego drugiego z ponad 5% skutecznością (ponad 5% sesji kończy się zapisem do newslettera)
     
  8. sklep123123

    sklep123123 Uczestnik

    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    3
    Odgrzebuję :)
    Pomimo banera o rabacie za zapisanie się do newsletetra, rabatu na pierwsze zakupy, skuteczność tych działań w stosunku do popup-a jest mizerna. Bardzo dobrze to działało na skórce nie-RWD. Klienci się zapisywali, nie było zwiększonej liczby porzuceń strony. Jako użytkownika innych stron niespecjalnie mnie to irytuje, tak, że wdrożenie rozwiązania byłoby - w mojej opinii - jak najbardziej pożądane,
    Gdyby było coś wiadomo - będę wdzięczny za info :)
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    1.7.8
    Nowe funkcjonalności
    • Dodano opcję rejestracji w newsletterze, w procesie zakupowym
    Ustawienia znajdziesz w Konfiguracja --> Sprzedaż --> Zakupy --> Dodaj możliwość zapisania się do newslettera...
     
    Mariusz lubi to.
  10. sklep123123

    sklep123123 Uczestnik

    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    3
    Panowie,
    Zamiast czegoś takiego widzianego na głównej stronie:

    upload_2016-9-24_12-52-10.png

    Proponujecie coś takiego - w drugim kroku procesu zakupowego; kiedy klient już podjął decyzję i kupuje produkt w sklepie:
    upload_2016-9-24_12-22-3.png
    Jednak się nie rozumiemy :) Na etapie koszyka mam już email klienta i mogę go wykorzystać do mailingu.
    Poza tym jaki procent dotrze do koszyka z tych, którzy mogą zobaczyć popupa na głównej stronie?
    To naprawdę nie jest rozwiązanie.
    Na shoperze to już jest standard. Widziałem gdzieś nawet gotowy moduł z popupem.
    Nie upierałbym się przy tym rozwiązaniu, gdybym nie widział jakie to skuteczne narzędzie jest :)

    Pozdrawiam serdecznie.
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    czyli jeszcze raz żebym zrozumiał :D chcesz aby Ci okienko wyskoczyło z opcją wpisania adresu email?
     
  12. sklep123123

    sklep123123 Uczestnik

    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    3
  13. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jest to do zrobienia, jednak potrzebowałbyś oddzielnego serwera (np miejsca na serwerze sklepu) :D bo tu nie wrzucisz pliku html, druga sprawa w taki sposób to nie doda Ci ludzi do bazy sklepu.
    Jest na to rozwiązanie wykorzystujące po części fragment sklepu, ale trochę jest z tym zabawy.
     
  14. sklep123123

    sklep123123 Uczestnik

    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    3
    No, to chyba już sobie odpuszczę...
    I kupię popup od shopcademy. Chociaż wolałbym za te pieniądze postawić Ci piwo w ramach podziękowania. :D
    W moim przypadku taki sposób doda ludzi do bazy sklepu. Jakieś cztery razy więcej doda (niż obecnie).
    Pzdr.
     
  15. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    niby tak i jak napisałem da się to zrobić, ale ... trzeba mieć na to chwilę, a nie zawsze taką mam :)
    jak tą chwilę znajdę i będzie więcej potrzebujących to napiszę dokładnie jak to rozwiązać :)
     
  16. Konrad

    Konrad Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    +1 potrzebujący :)
     

Poleć forum znajomym