1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Kolumny artykułów na stronie głównej

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika rockbottom, 16 Styczeń 2017.

  1. rockbottom

    rockbottom Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    1
    Witam, czy ten podział na: nowości, aktualności, porady to jest jakiś moduł czy to zewnętrzne rozwiązanie?? Bo fajna była by taka możliwość umieszczenia 3 kolumn artykułów z różnych działów - dot. sklepu www.e-clematis.com/
     

    Załączone pliki:

  2. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    jak dla mnie jest to moduł o nazwie "Blog kategorie" :)
     
  3. rockbottom

    rockbottom Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    1
    No właśnie też tak myślałem, jednakże jak zrobiłem przykładowo 3 kategorie i na stronie głównej użyłem modułu "blog kategorie" to kategorie były w formie tekstowej (jako linki) jeden pod drugim. Chyba, że coś źle zrobiłem.
     
  4. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Aż sama spróbowałam, dodałam 3 kategorie, wpisy które mam zmieniłam odpowiednio na nowe kategorie, nawet we wpisie zaznaczyłam opcję "moduł" i otrzymałam prawdopodobnie to samo, moduł z listą moich kategorii. Ale jeszcze spróbuję we własnym stylu ustawić poziomo.
     
  5. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    ok tylko tyle mi się udało, że po dodaniu we własnym stylu poniższą linijkę kategorie nie będą pionowo tylko poziomo ale nadal nie wyświetla odpowiednio w kategorii danego wpisu.
    #box_article_categories ul li {float:left;}

    Według mnie bez ingerencji w css nie ma możliwości włączyć takiej opcji, poczekajmy na pomoc ze strony specjalistów :)
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Po konsultacji mogę już napisać, że najprawdopodobniej ten użytkownik skorzystał z pomocy agencji zewnętrznej, która zrobiła to na zlecenie naszego klienta. Nie wygląda to na standardowy moduł dostępny w Click Shop, lecz raczej na modyfikacje w plikach skórki przygotowanej własnie na zamówienie.

    Nasza firma współpracuje z dwoma agencjami interaktywnymi: Flexcommerce oraz Gabiec. Więcej informacji na ten temat możemy znaleźć pod adresem: https://home.pl/sklepy-internetowe/grafika

    W sprawach modyfikacji graficznych sugerujemy kontakt z tymi agencjami.
     

Poleć forum znajomym