1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Domeny nie ma a ProForama przysyłają

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika obas, 12 Kwiecień 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. obas

    obas Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    1
    Nie wiem czy macie jakiś pomysł. Dostaje non stop powiadomienia o nieopłaconych domenach. Przeniosłem kilkadziesiąt domen poza home (jak zlikwidowali cennik malejący). Minęło kilka miesięcy. Nieistniejące (w home) domeny nadal sa w moim panelu admin. Co kilka dni przychodzi list z proforma na oplacenie nieistniejących domen. Moje skargi sa systematycznie lekceważone (standardowa odpowiedz - usuwamy sukcesywnie). Moja wina, ze nie przenioslem wszystkich i nie uciekłem z home. Jestem w home kilkanaście lat i niestety to co się ostatnio dzieje to nie jest dawny szacunek dla klienta.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja nigdy nie miałem z tym problemów, a trochę domen mam, te które wygasają to wygasają mija jakiś czas i znikają.
    Ja się nigdzie nie przenoszę, jak mam zaoszczędzić kilka stówek, a potem martwić się, że domena może wsiąknąć razem z operatorem to ja wolę spać spokojnie. Miałem już tak kiedyś u zdawać by się mogło poważnego "gracza" i nigdy więcej takich cyrków.
     
    obas lubi to.
  3. obas

    obas Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    1
    masz racje, ale u mnie oszczednosc to kilka tysięcy złotych rocznie (po prostu mam za dużo domen) . Przenioslem do fir kilka raz większych niż home i Ci co ich kupili . mam od nich fakturę polskim NIP, panel po polsku, dostep do narzedzi swiatowych i przede wszystkim kilka tysięcy w kieszeni. Home wyjasnil ze z cennika malejącego korzystalo u nich kilka procent osob. czyli nastawili się na osluge datalu a nie hurtu stad likwidacja cennika malejącego.
     
    TheL lubi to.
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Możliwe, dlatego napisałem, że u mnie przy kilku stówkach zabawa była nieopłacalna. Wszystko zależy od danej sytuacji.
     
  5. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym