1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Błąd aplikacja Facebook messenger

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika akruu, 24 Kwiecień 2017.

  1. akruu

    akruu Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam, od piątku mam problem z aplikacją Facebook Messenger. Nie mogę podłączyć mojego konta i cyklicznie przychodzi mi mail z błędem.
    Ktoś coś wie na ten temat i mógłby pomóc ?
    Pozdrawiam Untitled 1.jpg Untitled 2.jpg
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Upewnię się tylko: aplikacja umożliwia konfigurację kont typu STRONA. Rozumiem że nie próbujesz skonfigurować profilu prywatnego?
     
  3. akruu

    akruu Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Wcześniej wszystko hulało, skonfigurowana była strona, nie prywatne konto. Kilka razy aplikacja była wypróbowana, bo sporo klientów korzystało z tej opcji, a teraz błąd i nic nie mogę z tym zrobić.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @akruu sprawdź proszę działanie aplikacji w chwili obecnej. Zgłosiliśmy to do programistów (sklep) i monitorujemy temat.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @akruu czy zgłaszane błędy aplikacji nadal u Ciebie występują? Póki co ustawiam temat jako rozwiązany z uwagi na brak odzewu po ostatnim naszym feedbacku.
     
  6. PaulinaZ

    PaulinaZ eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    @akruu temat został rozwiązany. Sprawdź proszę działanie aplikacji.
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Informacja handlowa:

    Crertyfikat SSL zapewnia ochronę danych na stronie WWW a także szyfruje połączenie pocztowe. Wpływa on pozytywnie na wynik wyszukiwania strony w Google oraz może być konieczny do uruchomienia i działania niektórych aplikacji, także sklepu internetowego. Pamiętaj także o bezpieczeństwie urządzeń mobilnych:

     

Poleć forum znajomym