1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Edycja / zmiana ilości w oknie koszyka

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika atinstalacje, 27 Kwiecień 2017.

  1. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    czy istnieje możliwość zmiany ilości towaru po kliknięciu "Do koszyka" w tym okienku, które wyskakuje?
    Chodzi mi o pole, które zaznaczyłem na screenie.

    Clipboard01.jpg
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie robiliśmy jeszcze takiej modyfikacji.

    @gabiec.pl @TheL

    Nie mniej zastanawiam się czy nie ma tego zbyt wiele. Ten POPUP jest jedynie potwierdzeniem dodania produktu do koszyka. Na karcie produktu jest opcja zmiany ilości i w samym koszyku. O ile ta modyfikacja nie jest trudna, to czemu nie dodać jej, ale jesli komplikuje to sprawę, to wydaje mi się że nie warto się męczyć.

    A skomplikuje się zapewne dlatego, że popup potwierdza dodanie produktu do koszyka a więc dodanie zmiany ilości znów chyba wymusiło by dodanie jakiegośprzycisku który odświeży ilość produktów. No nic, zostawiam to specom.

    A może zamiast dodawania mechanizmów lepiej by dodać jakiś opoup albo komunikat/baner w koszyku w stylu: Czy wiesz że kupując więcej sztuk, za przesyłkę płacisz tyle samo? :D
     
    Ostatnia modyfikacja: 27 Kwiecień 2017
  3. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Szkoda, bo to byłby wielki plus dla UX sklepu.
    Czekam na wypowiedź speców w tej kwestii :)
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  5. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Chodzi o to, że w sklepie mam coraz więcej klientów, którzy zawalają koszyki 60 i więcej pozycji i zakładam, że po wejściu w konkretne menu/podmenu klikają kolejno dodaj do koszyka np. wszystkie wersje rozmiaru, lub wszystkie rozmiary danej wersji, bez wchodzenia w kartotekę towaru. Np. zamówienie z dziś: ilość pozcji - 28, ilość sztuk w zamówieniu - 866. Wiadomo, wszystko można edytować w koszyku i każdy tak z pewnością robi, ale w ramach UX edycja z poziomu tego POP-UPa to było coś ekstra, co spowoduje powrót klienta "bo tu łatwo się kupowało".

    Zdecydowanie to jest kolejny argument ZA :)
     
  6. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    Witam, podbijam temat. Zależy mi na tym, żeby na etapie okienka można było wpisać ilość. Czy jest to już możliwe?
     

Poleć forum znajomym