1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Powiadamianie o dostępności produktu (gdzie sprawdzę listę zapisanych)

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika chorg, 19 Lipiec 2015.

  1. cndukat

    cndukat Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    3
    Witam, i coś wiadomo z wdrożeniem tej opcji ?
     
  2. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Ponawiam moje pytanie:

    Witam,
    proszę o informację jakie jest zaawansowanie prac nad raportem informującym, na jakie towary klienci oczekują (tzn. kliknęli "Powiadom o dostępności" i podali swój email).

    Jeśli nie raport to może jakiś inny sposób? Przeglądanie produkt po produkcie jest nierealne - mam ich ponad 6000.


    Pozdrawiam
    Wojciech
     
  3. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Sam sobie odpowiadam, żeby podbić temat. Dodatkowo jeszcze dzisiaj nie działa generowanie przesyłek w integracji z Pocztą Polską - czyżby nowa wersja dostarczyła nowych błędów?
    ...
    okazuje się, że nie mogę żadnych przesyłek robić... nie mogę tu napisać, co mi się ciśnie na usta...
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że wprowadzenie powiadomień o dostępności produktów jest na pierwszym miejscu na liście naszych programistów. Mówię to uczciwie, po odbytej konsultacji u kierownika produktu. Nie pozostało mi nic innego jak was przeprosić za długi okres oczekiwania, brak mi odwagi, aby poprosić jeszcze o cierpliwość. Mogę tylko zaręczyć, że wiemy, działamy i zrobimy to jak najszybciej.
     
  5. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz wdrażanie jakieś nowe usprawnienia, a takiego kluczowego jak to wciąż nie ma..
    Wrócili już Wasi programiści z wakacji?
     
  6. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Były chyba już dwie aktualizacje o tego postu...
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl @PapaZuluAT zgłaszaną w tym temacie funkcję wprowadzimy na pewno w tym roku. Wstępnie możemy powiedzieć, że będzie to październik, ale raczej końcówka października.
     
  8. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Zbliża się końcówka października...
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    No to wysyłam pytanie do kierownika produktu i wrócę z odpowiedzią na czym stoimy. Kontrola postępu nad pracami możliwa jest po stronie systemu programistów, nie naszego, więc nie wszystkie informacje posiadamy od ręki.
     
  10. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Właśnie przeczytałem info o aktualizacji click shop, niestety w tej sprawie nic się nie zmieniło... szkoda czasu na pisanie.
     
  11. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Lista tematów do aktualizacji zamykana jest w wyprzedzeniem. Przykro nam także że ta zmiana nie znalazła się na liście, nie mamy na to wpływu w tym momencie, temat jest przez naszą firmę ponaglany.
     
  12. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że odpowiednia poprawka jest w trakcie produkcji. Więcej informacji przekażemy po przetestowaniu funkcji powiadamiania o dostępności. Przepraszam za długi czas oczekiwania.
     

Poleć forum znajomym