1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE moja nazwa zamiast serwer12345566

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika Pietruszka, 28 Kwiecień 2017.

  1. Pietruszka

    Pietruszka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dlaczego nir mogę ustawić tak,żeby była widoczna moja nazwa w poczcie tylko wyskakuje mi serwer123456. ?
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Powiązany: https://forum.home.pl/threads/zalogowano-jako.940/

    Obiecano a zmian nadal nie ma.
    Ostatnio zaczynam dostrzegać tego plusy (jadę do klienta by ustawić pocztę ale oni nie wiedzą gdzie mają ustawioną daną skrzynkę etc.), jednak przykrycie takiej informacji np. adresem email byłoby IMHO lepsze. Info techniczne może być przecież "gdzieś w ustawieniach".
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Pietruszka proszę o konkretną informację o co pytasz: zalogowany jako...? adres adawcy, adres odbiorcy? adres w profilu? złe dane do logowanie? Wyjaśnij, wrzuć screen.

    @LorK :) moja odpowiedź w tym konkretnym temacie będzie krótka: tak ma być i tak zostanie. Ale z ciekawości zapytam czy my nadal czekamy na zmiany po stronie OX, bo z tego co pamiętam to kwestia po prostu prawidłowego "tłumaczenia" adresu, którego OX nie zrobił, ze względu na specyfikę i możliwości tworzenia kont e-mail na serwerach w home.pl - to jest dobre kilkanaście różnych wariantów.
     
    Ostatnia modyfikacja: 4 Maj 2017
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Pietruszka rozumiem, że Twoje pytanie dotyczy miejsca w prawym górnym rogu ekranu Poczty home.pl, gdzie wyświetlana jest nazwa użytkownika w postaci: "Zalogowany jako: jan.kowalski@tutaj_cyferki"??

    Jeśli chodzi o adres e-mail stosowany podczas wysyłki wiadomości e-mail za pośrednictwem webmaila, to najprawdopodobniej wymagane jest w twoim przypadku skonfigurowanie tzw. profilu poczty (gdzie wybierzesz swój adres e-mail, z którego chcesz wysyłać wiadomości e-mail). Więcej informacji na ten temat tutaj: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-skonfigurowac-profil-poczty-e-mail-w-nowej-poczcie-home-pl/
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    A jak Wam bardzo przeszkadza podany tam po prawej stronie u góry napis to zainstalujcie roundcube podepnijcie certyfikat i nie będzie tego :D
     
  6. Jacekple

    Jacekple Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam podobny problem po założeniu konta email moja nazwa to serwer111111@nazwafirmy.pl i niestety w domyslnym adresie nic nie mozna zmienic. Czy jest sposób na zmiane nazwy konta emial?
     
  7. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Jacekple naucz używać się znaków, gdyż ciężko zrozumieć o co chodzi :p

    Co to wg. Ciebie domyślny adres?

    tak. Możesz założyć w zasadzie dowolny adres email w swojej (lub takiej, którą udostępnia Home.pl) domenie.
     
  8. Jacekple

    Jacekple Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    wybacz ale nie korzystam zbyt często z forum, i nie posługuję się waszym językiem. Chodzi o to, że po założeniu konta moj adres który wyświetla się po wysłaniu wiadomości to "serwerr1111@nazwafirmy.pl, i próbowałem to zmienić w ustawieniach i wypisaniu właściwych danych ale nie widzę rozwiązania. Posiadam domenę w home.pl tylko nie wiem jak to zrobić w panelu by ją powiązać/? i wybacz za glupie pytania ale jestem laikiem informatycznym,.
     
  9. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Jeśli ustawiłeś konto pocztowe w panel.home.pl to teraz wejdź na stronę poczta.home.pl i zaloguj się na niej (podając adres email, który właśnie założyłeś i hasło do tego konta).
    Kliknij na Utwórz e-mail, w polu Od widzisz zapewne adres serwerr1111@nazwafirmy.pl, o którym pisałeś. Obok niego jest przycisk "dropdown" (taki trójkącik) - klikasz tam. Z listy możesz wybrać adres, z którego chcesz wysyłać emaile (adresów może być więcej niż 1). Możesz też wyedytować nazwę (klikasz Edytuj nazwy na końcu listy).
    O to chodziło?
     

Poleć forum znajomym