1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA eKsiegowość łatwe wystawianie faktur

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika llukkasz, 19 Lipiec 2017.

  1. llukkasz

    llukkasz Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    9
    W sieci można znaleźć wiele firm oferujących programy do wystawiania faktur. Wiele z nich przetestowałem. Jedne są lepsze, drugie gorsze, jedne droższe, drugie tańsze. Ale skupmy się na Państwa produkcie. Każdy, no może każdy, kto ma firmę chce, aby wszystko było w jednym miejscu. Domena, hosting, strona, a jeśli do tego dochodzi program do wystawiania faktur to już super! eKsięgowość jest bardzo intuicyjna, łatwo dodaje się kontrahentów (wyszukiwarka GUS pozwala zaoszczędzić sporo czasu), jednak znalazłem pewnego "kwiatka". Chcemy dodać numer konta bankowego (bo to przecież najważniejsze, kiedy wystawia się fakturę) i okazuje się, że nie można z naszego banku skopiować numeru. System chce, aby podać konto XX-XXXX-XXXX itd. Co to oznacza? Męczarnie dla użytkownika (dzięki Bogu konto podaje się tylko raz i system zapamiętuje). Trzeba wpisywać wszystko ręcznie. Zdarzyło mi się kilka razy, że po wpisaniu dwóch cyfr, trzecia lądowała na samym końcu, więc trzeba dokładnie numer zweryfikować. Poza tym system zapisywania kont bankowych XX-XXXX-XXXX już dawno jest archaiczny, tych słynnych kreseczek pomiędzy cyframi od wielu lat się nie stosuje. Warto to poprawić, aby można było wkleić numer konta.
    I numer konta na fakturze nie wygląda zbyt elegancko. Cztery ostatnie cyferki są przenoszone do kolejnego wiersza.
    I żeby nie było. Ja się nie czepiam:) Wszyscy dążymy (no może nie wszyscy) do doskonałości.
     

    Załączone pliki:

    LorK i casar lubią to.
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @llukkasz dziękuję za wiadomość, przekazałem ją do kierownika produktu odpowiedzialnego za homebiuro. Numer sprawy: FEEDBACK-1207. Wrócę tutaj do tematu na forum, gdy uzyskam informacje zwrotne odnośnie sugestii.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @llukkasz informuję, że wskazane przez Ciebie sugestie zostały przekazane do zespołu zajmującego się rozwojem aplikacji homebiuro. Numer sprawy: FIK-559. Na tym etapie nie mogę podać żadnych potencjalnych terminów, czekam na informacje od zespołu zajmującego się rozwojem tej aplikacji.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @llukkasz 50% w każdym Twoim poście to celowy wypełniacz? Czy jesteś niespełnionym pisarzem? ;)

    Wystarczyło by jedno konkretne zdanie - ale bug zacny :)
     
  5. kk001

    kk001 Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja skorzystałam z wychwalanej wszędzie ifirna, tu masz więcej szczegółów. Jak napisałeś, są tańsze i te nieco droższe. Myśle, że jeśli chodzi o porządną księgowość, to nie powinno się na niej oszczędzać. Nie mówię, że program używany przeze mnie jest drogi ale napewno jest dobry. Łaty w obsłudze na tyle ,że taka ja bez wykształcenia kierunkowego jest w stanie jego "ogarnąć"
     

Poleć forum znajomym