1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Allegro- błąd pobierania danych spróbuj za chwilę!

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika karolina.grochowska2, 25 Lipiec 2017.

  1. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Witam. Posiadam sklep internetowy www.butyland.pl. Sprzedaje w nim buty. Chcę wystawiać buty na allegro poprzez integrację. Do tej pory mi się to udawało, ponieważ dodawałam na allegro buty z kategorii męskiej i dziecięcej. Kiedy doszłam do kategorii damskiej pojawił się problem. Mianowicie dodaje but damski poprzez profil tak jak to robiłam eczesniej z męskimi tylko profil jest zrobiony pod damskie i na końcu gdy przejdę przez wszystkie kroki wywala mi "błąd pobierania danych, spróbuj za chwilę". Na pewno profil mam uzupełniony poprawnie, próbowałam aktualizować kategorie i nic nie pomaga. Czekam juz miesiąc i wraz błąd nie znika. Czy ktoś miał taki problem i potrafi mi pomóc?
    Pozdrawiam
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    W momencie kiedy pisałaś ten post API Allegro miał awarię która trwała paręnaście godzin i nikt nie mógł nic wystawić pobrać czy też działać.
    Podejrzewam że ten temat jest już nieaktualny.
     
  3. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Witam, niestety ale jest aktualny. Nadal wyskakuje błąd.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @karolina.grochowska2 najprawdopodobniej masz wprowadzony błędy login allegro. Ustawiasz go w panelu sklepu w opcji menu: Konfiguracja -> Integracja -> Systemy aukcyjne -> Ustawienia integracji -> po ustawieniu opcji Aktywność na "TAK", będziesz mogła uzupełnić login i hasło do allegro.

    Jako wskazówkę mogę napisać, że loginem do allegro nie jest adres e-mail. Musisz wpisać poprawny login allegro w ustawieniach sklepu.
     
  5. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Niestety błąd nadal istnieje.
     

Poleć forum znajomym