1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Panel clickshop, jak sumować wartość zamówień bez kosztów dostawy.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika papux, 29 Październik 2016.

  1. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Witam

    Czy jest możliwość aby w głównym panelu admina wartość zamówień była sumowana bez kosztów dostawy?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @papux co masz przez to na myśli? Mógłbyś to dokładniej opisać? Rozumiem, że chciałbyś wyświetlić listę wszystkich ostatnich zamówień, ale aby wartość była wyświetlana bez kosztów dostawy?
     
  3. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    Myślę, że chodzi raczej o to, że gdzie tylko są podawane podsumy - na liście zamówień, na pulpicie (zestawienie tygodniowe sprzedaży), w raportach, podawane są kwoty z kosztami przesyłki. Dla większości sprzedawców jest to niekorzystne. Jeżeli tylko daje więcej niż jedną możliwość dostawy, nie wie tak naprawdę za jaką kwotę sprzedał towarów. Przy mocno ograniczonej liczbie raportów dostępnych w click-shopie, jest to dodatkowe utrudnienie, a można to łatwo naprawić.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tu przyznam poprzednikom rację, brakuje kwoty bez kosztów dostawy jak i kwoty i ilości zamówień które przekroczyły próg darmowej dostawy.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @papux @Dominik @TheL przesłałem taką sugestię do kierownika produktu (FEEDBACK-950). Dam znać, jeśli otrzymam jakąkolwiek odpowiedź na ten temat.
     
  6. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Tak jak koledzy wyżej napisali.
    Filtrowanie z wyłączeniem kosztów dostawy
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Otrzymałem potwierdzenie, że sugestia została przekazana do programistów, gdy będziemy mieli więcej informacji na temat aktualizacji, damy znać tutaj na forum i/lub w komunikatach.
     
  8. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    @Mariusz szykujesz jakąś niespodziankę w tym temacie na rocznicę założenia wątku?
     
    e-bestaplus.pl lubi to.
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wysłałem prośbę do kierownika produktu o sprawdzenie statusu zgłoszenia. Zweryfikuję na czym stoimy i wrócę do Was z odpowiedzią.
     

Poleć forum znajomym