1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Rabat dla subskrybentów

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika Anka1000, 16 Maj 2017.

  1. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    Chciałabym przypisać rabat na zakupy dla subskrybentów newslettera.
    Jednak nie widzę opcji, aby zawęzić grupę właśnie do nich. Mogę przypisać rabat do wszystkich klientów lub tylko do zarejestrowanych.

    Czy znacie jaką możliwość, aby tylko subskrybent mógł skorzystać z rabatu. Chciałabym aby każdy z nich mógł skorzystać tylko raz z kodu rabatowego (takiego samego dla wszystkich).

    Anka
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Już prawie znalazłem rozwiązanie ale jednak nie da się. Zgłaszam sugestię.
    Ogólnie tylko zapisanie siędo newslettera i program lojalnościowy daje coś czyli punkty które upoważniają do zniżki/zakupów.

    Natomiast samo w sobie zapisanie się nic nie daje. Oczywiście piszę o systemie automatycznym, bo zapisanie siędo newslettera można kontrolować albo modułem, albo dodaniem opcji zgody na etapie rejestracji. Natomiast klientów trzeba filtrować ręcznie, np. raz na tydzien sprawdzić kto się zarejestrował i zajrzeć do ustawień konta czy wyraził zgodę.

    Bo... kto się zapisze na newsletter, ten dołączy do grupy newsletter ale ta jest widoczna tylko w sekcji Marketing --> newsletter. Czyli możesz np. wysłać im newsletter z kodem rabatowym, ale znów. Wyślesz do wszystkich. Czyli raz na tydzień będziesz wysyłał wszystkim kupony.

    Więc najlepiej by było ich ręcznie filtrować co kilka dni i przypisywać do NOWEJ GRUPY klientów np. subskrybenci. BO grupie możesz nadać rabat i wysłać kod i wszystko. Ale nie jest to automatyczne.

    FEEDBACK-1136
     
    Anka1000 lubi to.
  3. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek
    :(
    Będę, na razie, przypisywać do zarejestrowanych - w grupę Newsletter. Do czasu kiedy praca mnie nie powali :), ale może wcześniej coś się zmieni w systemie. Taka mała rzecz a będzie cieszyć.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W tym temacie nie ma jeszcze rozwiązania, temat przekazany do programistów.
     
  5. Drzon

    Drzon Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Czy w tym temacie jest jakieś światło?
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @HubertK czy jakieś odpowiedzi z w zgłoszeniach mamy czy temat jest zamknięty. Przypomnę że dotyczył on automatyzacji procesu przyznawania rabatów, zamiast ręcznej dystrybucji.
     

Poleć forum znajomym