1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Kosmetyka w cenie jednostkowej - niepotrzebna spacja

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Trzy Marchewki, 18 Wrzesień 2017.

  1. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    W opisie produktu, pod jego ceną wyświetlana jest cena jednostkowa.
    Widać, że za lewym nawiasem a przed "1" widnieje spacja. To samo jest przed prawym nawiasem (Obraz 1.jpg).
    Obraz 1.JPG
    Badając element widać, że faktycznie w tych miejscach jest spacja (Obraz 2.jpg).
    Obraz 2.JPG
    Jak pozbyć się tych spacji? Dla mnie jest to nieestetyczne i sprzeczne z zasadami pisowni.
    Ponieważ sprawa nie dotyczy tylko mnie, więc myślę, że potrzebne jest wprowadzenie tej drobnej poprawki w kolejnych aktualizacjach.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Mariusz @TheL czy możecie rzucić okiem? Nie widzę tego w product/index.tpl (Edycja zaawansowana) ale może idzie to jakoś stylem wymusić?
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Mariusz lubi to.
  4. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    Czy ten problem znajdzie odzwierciedlenie w jakiejkolwiek aktualizacji?
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Trudno mi na ten moment odpowiedzieć, biorąc pod uwagę zasady "pisania" powinno to zostać poprawione, biorąc pod uwagę przejrzystość prezentowanych informacji, być może jest to zabieg celowy. Oba Twoje zgłoszenia (z tego i drugiego wątku) przekażę jeszcze raz do opiekunów produktu, ale tym razem jako sugestię do wprowadzenia zmian. Jeśli będzie to poprawione, no to po prostu zmiany zostaną wprowadzone globalnie. FEEDBACK-1284
     
  6. Askar

    Askar Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Mam ten sam problem. Na stranie produktu pozbyłam się uciążliwej spacji. A który plik tpl wyedytować, aby usunąć spacje po "( " w cenie jednostkowej na liście produktów?
     

Poleć forum znajomym