1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

home.pl Atrakcyjna możliwość przejścia ze starego kreatora na Click Web

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 29 Lipiec 2015.

  1. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Uwaga, uwaga!

    Korzystasz ze starego kreatora w ramach usługi Business Web? Twoja strona WWW utworzona w starym kreatorze nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych? A może chciałbyś zmienić szablon graficzny, ale żaden z dostępnych szablonów w starym kreatorze Ci nie odpowiada? Mamy na to gotowe rozwiązanie!

    Nie masz czasu na utworzenie nowej strony w kreatorze Click Web? Nie przejmuj się – możemy stworzyć stronę za Ciebie! Przenosząc się na nowy Kreator Click Web, możesz zamówić usługę przygotowania strony przez naszego konsultanta. Potrzebne są nam tylko Twoje wytyczne. Twoja piękna i profesjonalna strona za jedyne 1 zł netto przy skorzystaniu z poniższej oferty!

    Koszt przejścia ze starego kreatora Business Web na nowego Kreatora Click Web Basic to 299 zł netto + usługa wyklikania strony 1 zł!

    Przeczytaj więcej: https://home.pl/promocje/nowy-kreator
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Całkiem ciekawa oferta. Przeglądałem szablony i wiele jest takich które bez problemu można od zaraz wykorzystać, Praktycznie dla każdego typu działalności coś można dobrać.
     
  3. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Co w momencie kiedy mam www utworzone w joomla w wersji 3.x.x? Podpięty kod google analitics, tagi, sitemap.xml pod stronę itp. Czy możliwe jest uzyskać taką pomoc w spełnieniu standartów pod strony mobilne? Nie chcę tworzyć www na nowo w click web. Chyba że joomla ma łatki pod te standarty...
    2/pyt czy migracja z joomla do clickweb jest także w tym pakiecie 299pln +1pln?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Oferta skierowana jest do osób korzystających ze starego Kreatora WWW, np. w ramach usług typu Business Web (już nie ma ich w naszej ofercie). Usługa obejmuje wyklikanie/utworzenie strony WWW w nowej wersji Kreatora WWW - Click Web - przez naszego specjalistę na podstawie wytycznych klienta. Na tę chwilę nie przenosimy projektów opartych o inne oprogramowanie (np. Joomla!, WordPress). System zarządzania treścią Joomla niestety nie posiada obecnie żadnych łatek/wtyczek, które umożliwiłyby uruchomienie/przeniesienie strony do kreatora Click Web w home.pl. Podsumowując, możemy zaoferować możliwość utworzenia strony w Click Web, czyli utworzenia nowego projektu w ramach usługi Click Web w home.pl.
     
    hurtowniastanik lubi to.
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Strona ofertowa dotycząca samego utworzenia witryny opartej na Click Web, dostępna jest tutaj.

    Podobnie jak przy przenoszeniu, nasi specjaliści tworzą stronę WWW od podstaw w kreatorze Click Web. Oczywiście całość obejmuje zgłoszenie projektu jak i jego poprawek. Szczegóły będziecie ustalać bezpośrednio z opiekunem, który przyjmie projekt do realizacji. Zaznaczam, ta oferta skierowana jest dla osób które zlecają utworzenie strony WWW, a nie jej przeniesienia z innej platformy niż stary Kreator WWW. Oczywiście możemy sugerować się tą stroną i nawet pobrać z niej treści.

    Możesz przesłać do nas zgłoszenie przez zamieszczony na stronie formularz, proszę jednak abyś opisał dokładnie, jakie integracje będą konfigurowane. Na tej podstawie otrzymasz szczegółową odpowiedź, w jakim stopniu będziemy w stanie zrealizować ten projekt. Chciałbym abyś zrobił to tą ścieżką, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie bezpośrednio z osobami zajmującymi się tym zadaniem.

    @hurtowniastanik
     
    hurtowniastanik lubi to.
  6. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Pytanie czy jest sens przechodzić z Joomli na clickweba? do Joomli wystarczy wgrać templatkę responsywną i problem z głowy, a tworzenie strony od nowa to jednak bardziej kłopotliwe.
     
  8. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Właśnie o to chodzi. Przechodzenie za 1pln może i ma jakiś sens ale w innym przypadku nie ma. Stąd moje pytanie ;) poproszę przykład takiej templatki. Wgrałem już jedną i Google console mówi że jest przyjazna ale można przecież kombinować jeszcze. Pozdrawiam Robert.
     
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
  10. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Wiem wiem. Dlatego nie wiem co wziąć. Wy jako experci macie choć pojęcie w która stronę iść. Ja nie. Robię to na chybił. Dlatego wolę spytać na forum bo ewentualny sukces wasz w Pomocy przy moim problemie będzie wskazówką dla potomnych ;)
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Przejście na nowy clickweb jest dobre jeśli używamy strony w starym clickwebie.
    Również aby uruchomić stronę niskim kosztem i niskim nakładem pracy warto użyć tego narzędzia, jest proste i każdy, nawet laik w dziedzinie informatyki sobie z tym poradzi.
    Również przeniesienie strony typowej w htmlu na clickweba to dobre rozwiązanie.
     
  12. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Każdy wybór będzie dobry, czy to wybór WordPressa dla nowej strony, czy pozostanie przy Joomla, czy przesiadka na Click Web. Warto jednak w tej sytuacji zastanowić się z jakich funkcjonalności korzystam oraz jakie integracje mam ustawione, gdyż od tego może zależeć jak szybko strona będzie się rozwijała. Warto też zastanowić się, co mi jest tak właściwie potrzebne.

    Click Web jest narzędziem dedykowanym i dostępnym w naszej ofercie od ręki, rejestrujesz, budujesz, publikujesz. Pamiętaj jednak, że każda aktualizacja, poprawka, nowe funkcjonalności, wszystko to wymaga od nas zgłoszenia, przygotowania i wdrożenia. Stawiamy na stabilność działania oraz maksymalizację poziomu bezpieczeństwa usługi czy dostępu do jej źródła/aplikacji.

    WordPress wraz z dostępnymi pluginami i szablonami daje Ci nieograniczone możliwości, podobnie jak Joomla oczywiście. Ale to też otwiera drogę potencjalnym zagrożeniom, do tego aby zmniejszyć poziom bezpieczeństwa strony.

    Coś za coś. Odwrotnie, Click Web ma dostęp do edycji kodu źródłowego (niebawem zostanie to rozszerzone o dodatkowe elementy edycji zaawansowanej, szczegóły wkrótce) czyli można rozwijać stronę w dowolnym kierunku, ale nie ma tu gotowych pluginów! WordPressa analogicznie możesz zabezpieczyć dodatkowymi pluginami czy plikami np. htaccess.

    Więc... wracamy do początku, przetestuj usługę, poświęć na to kilka dni, zbuduj kawałek strony i oceń, czy jest ok, czy potrzebujesz czegoś więcej. Pamiętaj, że masz nas na forum, możesz pytać :)
     
  13. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Tak oczywiście. Panel WordPress'a mam. Zerknę i przetestuje. Po to jest brygada testerów. Joomla to moje oczko i wybór przesądzony ale nigdy nie mów nigdy. Odezwę się po testach. Pozdrawiam Robert. Dziękuję za czas poświęcony na odpowiedzi.

    Jednak nie mam Panel WordPress :( Poproszę o taki panel.
     

    Załączone pliki:

    Ostatnia modyfikacja: 30 Wrzesień 2015
  14. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Poporoszę ten panel.. bo jednak nie mam.
     
  15. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  16. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    już sprawdzam.
     
  17. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Tak. już mam. dziękuję.
     

    Załączone pliki:

  18. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Mam także dołączoną fakturę za tę "możliwość" służyć pomocą beta-test. Pytanie. czy to formalność? czy w rezultacie mam płacić? :)
     
  19. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    System wystawiania Pro Form też testujemy ;) skasowane.
     
  20. hurtowniastanik

    hurtowniastanik Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Oookeeeeejjj.. Bo już chciałem płacić.. Hihi. Nie, nie, wcale nie chciałem
     

Poleć forum znajomym