1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiany wyglądu sklepu - pasek, menu, tło, czcionki

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Marcin1983, 2 Listopad 2017.

  1. Marcin1983

    Marcin1983 Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Witam,
    jestem nowy na forum, więc bardzo proszę o wyrozumiałość :).
    Założyłem sklep click shop, skonfigurowałem, zacząłem dodawać produkty i wszystko ok. Teraz chciałbym zająć się wyglądem strony. Szukam informacji na stronie forum ale nigdzie nie potrafiłem znaleźć jasnych odpowiedzi. Chcę zmienić takie rzeczy jak:
    - tło nagłówka - chcę żeby było białe. nie mogę teraz nic zmienić, nie mogę dodawać zdjęcia bo nic się nie zmienia
    - tło strony głównej też było białe tak jak na innych podstronach
    - menu po lewej ramka lekko zielona, po najechaniu na pole menu kolor tez lekko zielony, czcionka czarna
    - pasek w nagłówku (promocje, nowosci, jak kupowac......) tez w kolorze lekko zielonym, czcionka czarna
    - wyszukiwarka pod menu - ramka kolorze czarnym
    - produkty - jak najade na menue podswietlenia lekko zielony.

    Wiem, że jest tego trochę :) ale liczę na waszą pomoc.
    sklep: strefalap.pl

    Pozdrawiam
    Marcin
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Marcin1983 myslę że na 99% znajdziesz na forum odpowiedzi na wszystkie pytania, ale wątki były tyle razy przerabiane, że jest tego naprawdę sporo.

    Szukaj po takich słowach kluczowych jak tło, tło nagłówka, menu, ramka, promocje, nowości, koszyk, wyszukiwarka, podświetlenie, kolor podświetlenia, kolor tła.

    Przygotowaliśmy nawet taki wpis: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wprowadzenie-do-edycji-zaawansowanej-skorki-sklepu-internetowego to jest uniwersalna porada jak zmienić to o co pytasz, zwłaszcza kolory, podświetlenia, itp. natomiast bardziej szczegółowe modyfikacje jak PRZENOSZENIE faktycznie trzeba by szukać już na forum.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Jeśli chodzi o czarny pasek na samej górze to zmienisz jego kolor za pomocą kodu:
    Kod:
    .login-bar {
        background-color: #FFF!important;
    }


    Tło strony głównej w chwili obecnej u mnie jest białe, nie wiem co chcesz zmienić.



    Spróbuj z takim kodem (powinien on zmienić kolor czcionki na zielony po najechaniu na pozycje menu). Dodatkowo aktywna pozycja menu (wyświetlona w danej chwili) będzie wyświetlona również na zielono:
    Kod:
    #box_menu ul ul li a:hover {
    color: #4bc600!important;
    }
    #box_menu ul li a:hover {
    color: #4bc600!important;
    }
    


    Daj proszę znać o którym pasku w nagłówku mówisz, najlepiej zrzut ekranu.



    Na moim komputerze wyszukiwarka w sklepie ma ramkę w kolorze czarnym.



    Spróbuj z poniższym kodem, powinien on spowodować że po najechaniu na nazwę produktu zostanie on podświetlony na zielono.
    Kod:
    a:hover, .sort-and-view .prodview li.selected a {
        color: #4bc600!important;
    }
     
  4. Marcin1983

    Marcin1983 Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    dzięki wszystkim za pomoc. Udało mi się wprowadzić wszystkie zmiany :)
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym