1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Zapytaj o produkt którego nie ma w sklepie

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika mariusz.k, 6 Listopad 2017.

  1. mariusz.k

    mariusz.k Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    na początku chciałbym się przywitać jako nowy członek forum "cześć :) "

    Chciałem do swojego sklepu www.czescidogastronomii.pl dodać moduł lub jakiś element strony w którym klient będzie mógł szybko zapytać o produkt którego nie ma na sklepie. czy istnieje taka możliwość ?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Działa takie rozwiązanie: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-wlaczyc-na-karcie-produktu-opcje-zapytaj-o-produkt Tylko że to jest do konkretnego produktu.

    Natomiast co do każdej innej formy, trzeba by bazować na takich rozwiązaniach jak stworzenie własnego formularza i wstawienie go po prostu w treść modułu (tak jakbyś dodawał kod) w stylu Newsletter, gdzie podajesz np. nazwę produktu i adres e-mail i klikasz przycisk ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ zamiast po prostu WYŚLIJ.

    Ewentualnie na zasadzie przycisku/przekierowania do formularza kontaktowego sklepu (w sekcji Strony informacyjne jest podstrona KONTAKT, stąd można wyciągnąć m.in. link do formularza kontaktowego). Docelowo więc dodajesz moduł, w nim np. duży obrazek: nie znalazłeś produktu, kliknij tutaj i zapytaj. I po kliknięciu następuje przekierowanie na formularz kontaktowy i tyle. Proste bez zbędnych wodotrysków.

    Co sądzisz o takich rozwiązaniach?
     
  3. mariusz.k

    mariusz.k Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chodzi o pierwsze zaproponowane rozwiązanie, to dziś już go wprowadziłem, ale nie zupełnie mi o to chodzi.
    Natomiast drugie rozwiązanie mogło by być pośrednim rozwiązaniem, natomiast czy istnieje rozwiązanie jak wykonać taki formularz aby wysyłał do mnie wiadomość na mail. Czy taki formularz można bezpośrednio dodać do modułu ?
     
  4. mariusz.k

    mariusz.k Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam, czy może jest ktoś w stanie pomóc ?
     
  5. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    moze jest mozliwość dodania jakiesgoś linka/buttona do messengera?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @TheL wiem ze w sklepie własny PHP nie będzie działał wstawiony w moduł można by próbować po ramce, ale może kojarzysz wątek dot. wstawiania formularza dodatkowego na stronie sklepu ?
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    można w tłumaczeniu dać link do dowolnego formularza :) sprawdzone i działa :) Ja w tłumaczeniach pododawałem numer telefonu mail itd, ale można dodać cokolwiek.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Tak, jeśli posiadasz taki skrypt, który to umożliwia, to możesz taki link/button umieścić w dowolnym miejscu sklepu. Po kliknięciu na taki link, będzie można wysłać wiadomość przez messengera.

    edit: poprawiam się, Click Shop udostępnia dedykowana wtyczkę do messengera, którą możesz zainstalować w swoim sklepie. Biję się w pierś, a link do instrukcji znajduje się tutaj: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aplikacja-facebook-messenger
     
  9. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym