1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiana kolejności stron w menu

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika BeZet, 11 Styczeń 2018.

  1. BeZet

    BeZet Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Potwierdzam, że na Chrome nie występuje taki problem u mnie, stawiam więc na wersję lub jakieś dodatki/ustawienia przeglądarki. Podaj proszę informację jaką wersję przeglądarki posiadasz, wystawię zgłoszenie na to.
     
  3. BeZet

    BeZet Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Zweryfikowałem przed chwilą i wygląda na to, że jest najnowsza:

    Wersja 63.0.3239.132 (Oficjalna wersja) (32-bitowa)

    Może wpływ mają na to narzucone polityką mojej firmy ustawienia przeglądarki, których nie mogę samodzielnie zmieniać?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ok. Sprawdźmy więc czy coś nam wiadomo o tym: QA-50402 wystawiam zgłoszenie.
     
  5. BeZet

    BeZet Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję za pomoc :)
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Z informacji jakie uzyskałem błąd został zidentyfikowany i z dużym prawdopodobieństwem jeszcze w tym miesiącu będzie aktualizacja która obejmie poprawienie tego błędu. Pozostaje więc FF chociaż nie ukrywam, że u mnie na Chrome działa, więc być może ma tu znaczenie coś więcej. Zgłoszone, potwierdzone, czekamy na aktualizację.
     
  7. BeZet

    BeZet Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Super! Czekam w takim razie bo przyzwyczajenie drugą naturą człowieka ;) dziękuję!
     

Poleć forum znajomym