1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Płatności w PayU czy Przelewy24

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika Mesink, 7 Marzec 2018.

  1. Mesink

    Mesink Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Jestem nowa na forum i po raz pierwszy zakładam sklep internetowy. Chciałam się Was poradzić, która z form płatności będzie lepsza PayU, czy Przelewy24. Wiem, że wielu z Was ma już spore doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży online, dlatego będę wdzięczna za pomoc. W internecie naczytałam się różnych opinii, które niewiele mi pomogły.

    Zastanawiam się również, czy w przypadku wyboru płatności Przelewy24, integracja z ich systemem będzie trudna w samodzielnym wykonaniu dla takiego laika jak ja...czy może otrzymam z ich strony jakieś wskazówki/pomoc w integracji z panelem click shopa?

    Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek opinię/pomoc! :)
     
  2. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    PayU jest drogi i mało elastyczny. Oczywiście dla użytkowników home.pl dają 1,5% prowizji na wszystkie rodzaje płatności. Inne firmy mogą być tańsze ale trzeba negocjować.
     
    Mesink lubi to.
  3. Mesink

    Mesink Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję za opinię.

    A czy ktoś z użytkowników forum integrował samodzielnie Przelewy24 w swoim sklepie i może podpowiedzieć jak to wygląda w praktyce? :)
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Sprzedaż --> płatności --> Przelewy24.pl --> Podajesz dane dostępowe i to wszystko.

    krok 1:
    przelewy 24.PNG

    Krok 2:
    przelewy24 2.PNG
     
    Mesink lubi to.
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Co do tego co wybrać, @PrzemekK może Wy coś podpowiecie co tam daje największą elastyczność? W mojej ocenie kwestia sprawdzenia raczej jak wygląda to po stronie samego panelu przelewów (operatora) i porównanie który będzie najlepszy dla Ciebie. Od strony klienta to w zasadzie bez znaczenia. Ale więcej na pewno podpowiedzą użytkownicy.
     
    Mesink lubi to.
  6. Mesink

    Mesink Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Superrr, dziękuję bardzo za tą podpowiedź. Nie wiedziałam, że wystarczy tylko tyle! :)
     

Poleć forum znajomym