1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Click shop sam ukrywa produkty...

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 14 Marzec 2018.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam wszystkich
    Korzystam z integracji : SUBIEKT GT < APLIKACJA S2S > CLICK SHOP.
    W subiekcie mam zrobione warianty produktów.

    Wezmy pod lupę jeden produkt z którym jest problem.
    Jego wariant ma stan magazynowy 112 szt.
    Aplikacja S2S dobrze pobiera stan magazynowy ( 112 szt )
    Na click shopie stan magazynowy widnieje jako 0 szt, dodatkowo sklep sam ustawia produkt jako nieaktywny. Aplikacja S2S robi mi auto synchro stanu magazynowego co 1h, i jest ustawiona prawidłowo, było to już wielokrotnie sprawdzane.
    Dodam screena, aby lepiej zobrazować sytuację.
    Trochę obawiam się, że sytuacja może powtarzać się w innych produktach...
    Proszę Was o pomoc, co może iść tutaj nie tak...


    ps. screen robiony w paincie, przepraszam za słabe wykonanie :)
     

    Załączone pliki:

  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Aplikacja Click Shop samodzielnie nie jest w stanie ustawić produktu/wariantu jako nieaktywny, dlatego sugerował bym sprawdzenie logów S2S, czy czasami tutaj coś się nie dzieje.
     
  3. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    logów tzn błędów ?? Tak jak pisałem, stan magazynowy w subiekcie jest ok, w aplikacji też ok, tylko na clickshopie jest zerowy.

    Może ma to związek z tym, że auto-synchronizacja w S2S synchronizuje co godzinę wszystkie np. 2000produktów ( nawet te, które nie zostały sprzedane/ich stan magazynowy się nie zmienił ) ??/ Może clickshop wtedy mieli zbyt często całą bazę produktów i niektóre produkty wrzuca na nieaktywne ? Dodam, że na początku tej całej integracjii wszystko hulało jak należy.

    Więc może jakby ustawić S2S tak aby samo 'znajdowało' tylko ruszone/odjęte stany magazynowe w subiekcie, i aktualizowało tylko te produkty ???
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @stachurski12 od kiedy taka sytuacja ma dokładnie miejsce ? Podaj również nazwę sklepu internetowego możesz wysłać na PW :)
     
  5. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    www.superrowery.pl

    Myślę, że ma to miejsce od niedawna tzn 30 dni max. Przy czym nie zmieniliśmy drastycznie ilości produktów itp.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  7. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @stachurski12 i jak? Udało się Tobie rozwiązać niedogodność?
     

Poleć forum znajomym