1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE E-MO - Opinie

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika WojciechG, 18 Lipiec 2017.

  1. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Witam, przymierzamy się w firmie do zakupu integratora wf mag - clickshop od firmy e-mo.pl. Czy ktoś z forum może już korzysta z ich oprogramowania i mógłbym wyrazić jakąś opinię ? Jak wygląda pomoc posprzedażowa ?

    Z góry dziękuję za każdą odpwiedź.

    Pozdrawiam, Wojciech Gajda
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ze swojej strony dodam jedynie, że nie spotkaliśmy się z negatywnymi ocenami ze strony klientów. Przy czym bazuję tu na informacji zwrotnej przekazywanej bez pytania z naszej strony o to oprogramowanie. Sami także polecamy je klientom, jednak zwracamy uwagę, aby wcześniej po prostu je przetestować.
     
  3. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    @WojciechG I jak? Zdecydował Pan się na zakup? Ja się zastanawiam nad rozwiązaniem subiekt-clickshop i jestem ciekaw opinii.
     
  4. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Proponuje wybrać system magazynowy bezpośrednio łączący się z systemami shopera (clickshop) bo do subiekta będzie potrzebny program pośredni (integrator) za który zapewne trzeba będzie płacić dodatkowe pieniądze.
    Oprogramowanie nie tworzy dóbr i nie robi obrotu więc nie zarabia czyli jest ogniwem na które powinniśmy wydać tak żeby nas to jak najmniej kosztowało w przyszłości nerwów a szczególnie pieniędzy.
    Ja jako przedsiębiorca uważam że każde pieniądze zaoszczędzone zostają na koncie firmy i nie ma sensu bawić się w jakieś integratory skoro na rynku jest oprogramowanie bezpośrednio działające z api
     
    e-bestaplus.pl lubi to.
  5. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    Nie myślałem o tym z tej strony, bo zmiana systemu kasowo-magazynowego to chyba poważna operacja, ale z drugiej strony przemawia do mnie ta argumentacja. Może Pan coś sprawdzonego polecić?
     
  6. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Jeśli działasz już na subiekcie to zmiana oprogramowania kosztować cię będzie jakieś 700 do 800zł plus oczywiście czas na przepisanie magazynu na nowy system no i oczywiście nauka nowego systemu aktualizacje jakieś 200zł rok.
    To trzeba przeliczyć ile wyniesie cię utrzymanie subiekta + integrator i wyliczyć kwestie strat i zysków.
    Jak chcesz oprogramowanie magazynowe działające bezpośrednio z clickshopem i kontrolujące stany w interwałach co 1min, zdjęcia, opisy,ceny wagi, kategorie i.t.p. napisz na priv. Forum jest od pomocy nie od reklamy tym bardziej że nie mam w tym żadnego interesu.

    Pozdrawiam.
     
    e-bestaplus.pl lubi to.
  7. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    @papux opisuj, opisuj. Ja właśnie przykładam się do zamiany SubiektGT+S2S na FIS. Flashcom pracuje nad migratorem ale zanim podejmę decyzję chciałbym znać wrażenia z pierwszej ręki...
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @liveno24 my także nie mamy interesu w promowaniu produktów E-mo, poza tym, że wiemy od samych użytkowników i klientów, że oprogramowanie działa dobrze. Jeśli jednak masz jakieś inne sugestie, napisz, być może ta informacja będzie pomocna dla kogoś. No chyba, że składasz ofertę biznesową, to może faktycznie zostaw to na priv. :)
     
  9. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Jestem na tym forum tylko dlatego że tak jak każdy czasami pomagam a czasami szukam pomocy. Nie ma ludzi nieomylnych ale z punktu przedsiębiorcy (bo takimi jesteśmy) dążymy do wzbogacenia się na dobrach które oferujemy.
    A wszędzie gdzie pojawia się pieniąc to oczywiste że trzeba nim rozsądnie gospodarować niezależnie czy ma się 100tys czy 1tys. Dlatego podaje rozsądniejsze (z mojego punkt uwidzenia) rozwiązania i bezpieczniejsze, stabilniejsze w działaniu z API bo tylko z takich rozwiązań korzystam. Zresztą przy bardzo rozbudowanej infrastrukturze każdy wie jak staje się uciążliwe wpisywanie czegokolwiek ręcznie.
     
  10. Monika

    Monika Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Korzysta ktoś z tego programu i jest w stanie pomóc przy konfiguracji ? Jestem na fazie miesięcznego testowania programu i powiem szczerze, że boję sie tam cokolwiek kliknąć bo sporo tam jest tego ustawiania. I albo namieszam sobie w wf-mag, albo w sklepie. Już wczoraj na klikałam sobie kategorie, pobrały mi sie z wf-maga na sklep i musiałam usuwać. :p

    Dodam, że mam już skonfigurowane połączenie wf-maga z programem i ze sklepem. Tylko nie wiem co dalej.
     
  11. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witaj,
    jak idzie wdrażanie S2S? Da się wielokrotnie aktualizować zdjęcia? Co z aktualizacjami stanów magazynowych?
     
  12. Monika

    Monika Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Witam,
    Niestety pomoc ze strony autora programu nie jest darmowa plus rozmawialiśmy z shoperem i oni wycofują się z tego programu powoli więc stwierdziliśmy, że sobie darujemy. Z pomocy jaka jest dołączona do programu nie wiele wynika, a sami nie chcemy ryzykować, że coś nam się poprzestawia na sklepie. Ale czekamy na opinie innych może jeszcze do niego wrócimy.
     
  13. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Program sam w sobie jest OK (testowałem go ze dwa tygodnie) ale faktycznie pomoc jest fatalna. Jakie inne rozwiązania proponuje Shoper?
     
  14. Monika

    Monika Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Program również wydaje mi się dość fajny tylko ciężki w obsłudze dla nowicjusza.
    Shoper niestety nie ma nic w zamian do zaoferowania coś planują wdrażać ale jak szybko i co to będzie to nie wiem.
     
  15. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Czyli to samo co tutaj. Bida aż piszczy, pora ewakuować się na jakąś normalną platformę ...
     

Poleć forum znajomym