1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc nieprawidłowe wpisy na czarnej liście

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika ajies, 15 Sierpień 2018.

  1. ajies

    ajies Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    3
    Do tej pory wpisywałem z powodzeniem adresy email, a także fragmenty adresów email np.
    *bounce*@*
    *mailing*@*
    *@*bus*ines*data*
    lub hosty:
    *.niebieski.net

    a teraz (od ok. 2 miesięcy) chcę dopisać kolejnych spamerów i pokazuje się komunikat, ze na liście znajdują się nieprawidłowe wpisy.
    Poproszę więc o instrukcję jak uzupełniac białą i czarną listę bo obecna instrukcja po wejściu w "opcje antyspam" wydaje się nieaktualna.
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    komunikat błędu dostajesz gdy próbujesz dodać nowe pozycje czy gdy próbujesz zapisać (niezmienione) aktualne wpisy na liście?
     
  3. ajies

    ajies Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    3
    gdy chcę dopisać nowe pozycje, a tych pozycji co już są nie kasuję.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    tak, rozumiem co napisałeś. Wejdź do edycji listy ale jej nie modyfikuj tylko kliknij na zapisz. Jeśli błąd nie wystąpi to, skopiuj listę do notatnika a następnie dodać swoje nowe wpisy i zobacz czy teraz się to uda. Jak się uda dodać bez błędów to doklej swoją listę. Jeśli pojawi się błąd - znaczy, że komunikat błędu jest zły: prawdopodobnie przekroczyłeś maksymalną długość ciągu. Wydaje mi się, że też kiedyś to mnie dotknęło.
     
  5. ajies

    ajies Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    3
    a teraz wogóle nie mogę wejść w opcje antyspam i opcje konta komunikat brzmi: "Wystapił błąd podczas pobierania danych, spróbuj ponownie." inne się otwierają.
    Nie otwiera się "Reguły wiadomości" komunikat: Lista nie mogła zostać wczytana, spróbuj później

    Zmiana hasła się otwiera, konta też, rejestr błędów też
     
  6. ajies

    ajies Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    3
    tak zrobiłem.
    Bez modyfikacji listy udaje się zapisać, więc wyczyściłem listę i chciałem ją zapisac ponownie, bład wystapił.
    Niestety gdy chciałem wkleić połowę listy - bład wystąpił.
    gdy dopisuję pojedynczo, zapisuje się - nie ma błędu.

    Dlaczego więc nie da się dopisać hurtem ?
     
  7. ajies

    ajies Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    3
    Zgłosiłem problem do BOK, [ANDQ-98486-539] poprosili o mozliwośc dostępu do skrzynki email.
    Dziś chciałem dopisać do czarnej listy: *@*apteka* niestety nie udało się, pokazuje się komunikat "Na liście znajdują się nieprawidłowe wpisy'
    Nie ma problemu, gdy modyfikuję czarną/białą listę całego konta.
    Czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki, edycja w trybie prywatnym, a także próba z innego komputera czy innej przeglądarki: Chrome, Opera, FF, AvastSafeZone, IE - nie rozwiązuje problemu.
     

Poleć forum znajomym