1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE PostgreSQL

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Verix.pl, 13 Październik 2015.

  1. Verix.pl

    Verix.pl Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    7
    Kiedy możemy liczyć na jakieś nowsze wydanie PostgreSQL - choćby 9.3.10 albo 9.4.5 ?

    Obecna wersja 9.0.13 już jest nieco leciwa :)
     
    admin lubi to.
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawdzimy ten temat i podamy najbardziej prawdopodobny termin aktualizacji, proszę o cierpliwość :)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ok, sprawdziłem gdzie się dało. W chwili obecnej nie mamy żadnej potwierdzonej aktualizacji PostgreSQLw najbliższym czasie (do końca tego roku). Aktualizacja oprogramowania jest na naszej liście priorytetów, ale dochodzi ona do skutku tylko wtedy gdy przejdzie wszystkie testy wydajności i stabilności działania. To jest jednak zmiana globalna.

    Podpinam temat i będę zerkał co jakiś czas, jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej, będziemy informowali!
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    9.0.x to nie taka aż bardzo stara wersja, nie ma w niej tylko typów zakresowych, ale w sumie po co to komu :D
    ja do lipca tego roku miałem na serwerze wersję 8.2 :) w sumie ten serwer jeszcze czasami teraz jest włączany :)
    Próba przejścia jakiś czas temu z 8.2 do nowszej zakończyła się padem aplikacji która na tym działa, więc dałem sobie spokój i zostawiłem jak jest :)
    Dlatego warto uważać przy zmianie (no chyba, że dać do wyboru)
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Zgadza się w ciągu najbliższych dni nie ma przewidzianej takiej aktualizacji, ale zapewniam Cię @Verix.pl , że zgłoszenie dotyczące aktualizacji PostgreSQL trafiło do odpowiednich osób. Z pewnością zrealizujemy aktualizację PostgreSQL najszybciej jak to będzie możliwe, ponieważ we wrześniu 2015 skończyło się oficjalne wsparcie dla wersji 9.0.13.

    @Verix.pl dziękujemy za czujność oraz cenne zgłoszenie - z pewnością się nim zajmiemy.
     

Poleć forum znajomym