1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Integracja z PayU

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika MałgorzataK, 12 Maj 2018.

  1. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Właśnie zintegrowałam płatności z PayU, niestety mimo zrobienia wszystkiego zgodnie z instrukcją nie uaktualnia się status płatności. Wszelkie kody przekopiowane z ClickShopa do panelu PayU i nic :(. Na forum znalazłam podobne wątki rozwiązane ale na priv.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  3. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Niestety tak. Ostatnia płatność dzisiaj rano, w PayU opłacone w sklepie - nie.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @MałgorzataK skontaktuj się bezpośrednio z PayU i poproś o logi transakcyjne (techniczne) i prześlij je poprzez panel.home.pl->centrum pomocy->wiadomości i komunikaty lub bezpośrednio do mnie na PW.
     
  5. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Wygląda na to, że już wszystko jest ok. Wątek można zamknąć.
     
  6. MarcinK

    MarcinK Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    10
    Podepnę się pod temat - chciałem sprawdzić czy działa u nas "payu raty" i "payu płacę później".

    Zrobiłem testowe zamówienie i po wybraniu payu mam tylko "zapłać teraz" - przelew online/karta/blik/przelew tradycyjny.

    Nie ma opcji rat, ani płacę później. Napisałem do Payu czy mamy to aktywne i napisali:

    Proszę zweryfikować po swojej stronie czy poprawna jest konfiguracja oprogramowania sklepowego. W naszym systemie kanały Raty PayU oraz Płacę Później dla sklepu ... są włączone i aktywne więc powinna być możliwość wyboru tych metod płatności.

    Jakieś sugestie?
     
  7. Bagazniki.pl

    Bagazniki.pl Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    1
    Również podpinam się pod temat , na PAYU piszą, że Clickshop posiada gotowe rozwiązania do usług PAYU RATY I PŁACĘ PÓŹNIEJ . Niestety ich nie widzę
     
  8. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @MarcinK raty są dostępne od minimalnej kwoty 300 zł dopytaj się dla pewności jeszcze w samym PayU, czy na pewno dla Twojego konta raty zostały uruchomione.
     
  9. MarcinK

    MarcinK Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    10
    Zgadza się - zakładka 'płacę później' pojawia się się od kwoty 100 zł, a raty pokazują się od 300 zł.
     
  10. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Ustawiam wątek za rozwiązany
     

Poleć forum znajomym