1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE reklama wyświetlana zaraz po otwarciu strony

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika saulapagdalena, 14 Maj 2019.

  1. saulapagdalena

    saulapagdalena Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć,
    Chciałabym w swoim sklepie wyświetlać komunikat o dostępnym kodzie rabatowym, tak żeby każdy kto odwiedzi stronę (przy pierwszym wywołaniu) zobaczył na środku informację, a następnie mógł ją zamknąć i rozpocząć zakupy. Grafikę z informacją chciałam dodać jako baner reklamowy, niestety z tego co zauważyłam baner może być wyłącznie na stałe + tylko w określonych częściach strony, a nie na środku. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak umieścić taki komunikat? I czy musi to być komunikat tekstowy, czy może być to także grafika?
    Jestem początkującym adminem sklepu więc z góry proszę o wyrozumiałość :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zawsze możesz umieścić moduł BANER (Konfiguracja > Wygląd > Aktywny styl graficzny > Moduły) na środku wybranej strony... no może trochę wyżej jak na środku. Zależy kto co widzi gdy wchodzi na sklep. Domyślam się jednak że Tobie zależało by na wyskakującym popupie z info: zapisz się do newslettera i zyskaj 10 zł, albo po prostu odbierz kupon wpisując XYZ.

    Zobacz więc takie rozwiązanie: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aplikacja-pop-up-kreator-zarzadzaj-oknami-pop-up-w-swoim-sklepie

    @LukaszC chyba że macie lepsze rozwiązanie?
     
    saulapagdalena lubi to.
  3. saulapagdalena

    saulapagdalena Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Bardzo dziękuję, właśnie o taką aplikację mi chodziło! :)
     

Poleć forum znajomym