1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Dodatkowy opis dla atrybutu w filtrach produktów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika kolukas, 23 Grudzień 2019.

  1. kolukas

    kolukas Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    11
    Cześć. Zależy nam na maksymalnym ułatwieniu Klientowi wyboru odpowiedniego produktu w naszym sklepie. W tym celu stosujemy m.in. filtry produktów, znajdujące się w lewej części karty z listą produktów. Niektóre atrybuty wymagają dodatkowego wyjaśnienia. Dlatego chciałbym za nazwą atrybutu dodać znak zapytania. Kliknięcie na taki znaczek miałoby otworzyć wyskakujące okienko z objaśnieniem (zastanawiałem się też czy nie łatwiej byłoby zrobić wysunięcie napisu po najechaniu kursorem na znak zapytania).

    Póki co udało mi się jedynie dodać znak zapytania dla wybranego atrybutu. W tym celu do własnego CSS dodałem kod jak poniżej (odpowiednie id dla atrybutu odnalazłem poprzez funkcję zbadaj):

    #filter_attribute_744 h5:after {
    font-family: 'Font Awesome 5 Free';
    content: '\f059';
    font-weight: 900;
    padding-left:5px;
    color: #999;
    }

    Wyżej zaprezentowany przykład znajdziecie na stronie: https://trigar.pl/bieganie

    Na tym się zatrzymałem. Podejrzewam, że musiałbym pogrzebać w edycji zaawansowanej dla Filter/box.tpl i tam jest <h5></h5>. Niestety w tym temacie moja wiedza jest niedostateczna :(. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to będę bardzo wdzięczny za pomoc.
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja tylko podpowiem 2 rzeczy, po tej podpowiedzi powinno Ci się udać zrobić resztę :)
    - zwróć uwagę na id="filter_attribute_xxx" które dotyczy grup atrybutów i odpowiedno dzięki temu id wstrzyknij kod z linkiem, nie rób before wcześniej tylko zrób ikonkę we wstrzykniętym kodzie.

    - jak nie wiesz jak wstrzyknąć kod to poszukaj wstrzykiwania kodu do stopki :)

    ---
    oczywiście możesz zrobić to samo w edycji szablonu ale nieco inaczej i moim zdaniem nie koniecznie to najlepsza droga.
     
    kolukas lubi to.
  3. kolukas

    kolukas Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    11
    Dzięki za podpowiedź. Spróbuję podziałać w temacie :)
     

Poleć forum znajomym