1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Cykliczne wywoływanie CRON kilku adresów URL

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika cendro96, 27 Listopad 2020.

  1. cendro96

    cendro96 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Mam problem z wywoływaniem pliku CRON zawierającego kilka adresów URL.

    Hosting SSD Wordpress. Aby zsynchronizować stany magazynowe w moim sklepie na Woocommerce, potrzebuję w skrypcie cron-daily.php wywołać raz dziennie kilka adresów URL (komenda wget). Z jednym adresem URL nie ma żadnego problemu - pobiera się prawidłowo, jednak ja posiadam pliki od kilku dostawców i muszą zostać wywołane wszystkie - nie znam się na PHP i nie potrafię tego zrobić - opieram się na bazie wiedzy HOME, która jest pomocna w przypadku jednego URL'a.

    Czy mógłbym otrzymać pomoc w kwestii jak powinna wyglądać pełna komenda wywołująca np. 3 adresy url?

    Pozdrawiam
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    to zleć to komuś, skoro prowadzisz biznes. Niech inni też zarobią.
     
  3. cendro96

    cendro96 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję, ciekawy jestem wyceny trzykrotnego wklejenia komendy $handle = fopen

    temat do zamknięcia.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    zsumuj czas jaki poświęciłeś na nauczenie się tego + czas na zrobienie działającego skryptu + czas na testy. Całość pomnóż razy swoją stawkę rbh.
     

Poleć forum znajomym