1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc BANNER SKLEPU NA TELEFONIE NIE WYŚWIETLA SIĘ

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika oliwiersc, 28 Luty 2021.

  1. oliwiersc

    oliwiersc Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam problem a mianowicie na mojej stronie https://www.rogacelli.pl banner na telefonie się nie wyświetla , jest po prostu biały .. na komputerze natomiast jest wszystko w porządku , kiedyś zmieniałem banner i żeby był responsywny musiałem tylko url wkleić do kodu css i wszystko działało teraz natomiast tego kodu nie widzę .. proszę o pomoc bo większość użytkowników wchodzi na sklepy poprzez urządzenia mobilne a trochę dziwnie to wygląda skoro wyświetla się tylko logo z białym tłem , próbowałem także wyczyścić pamięć cache i nic.
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Dodaj coś takiego do własnego stylu CSS

    Kod:
    @media only screen and (max-width: 979px){
    .rwd header{
        background: url('/skins/user/rwd_clickshop_1/images/logo_background.png') top right no-repeat;
    }
    }
    Przyczyną takiego zachowania jest fakt, iż domyślnie w silniku jest wyłączone tło nagłówka dla wersji mobilnych
     
  3. oliwiersc

    oliwiersc Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Nadal białe;/
     
  4. oliwiersc

    oliwiersc Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    i jak ? pomoże ktoś?
     
  5. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Z tego co widzę w którymś z plików less jest wpis dla wielkości ekranów do 978px ukrywający tło nagłówka.
    .rwd header {
    background-image: none;
    }

    Przeszukaj pliki less pod kątem powyższego kodu i usuń go. Pamiętaj tylko o wykonaniu kopii skórki, ponieważ ingerencja w te pliki tego wymaga.
     
  6. oliwiersc

    oliwiersc Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    wiem że trochę późno odpisuje ale załatwiłem to taką komendą w css:



    "@media only screen and (max-width: 979px){
    .rwd header{
    background: url('../images/user/zdjecie.jpg') top right no-repeat;
    background-size: 120%;
    }
    "

    gdy usunąłem pliki less tak jak mówiłeś to strona stała się nie responsywna i się rozjeżdżała, szkoda że w e-sklepie od home.pl nie można normalnie zdjęcia ustawić tylko trzeba się pierdzielić kupę czasu w CSS i plikach ale no cóż...
    dzięki i tak za pomoc :D
     

Poleć forum znajomym