1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE edycja informacji po zakupie

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika prospeed, 18 Marzec 2021.

  1. prospeed

    prospeed Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    3
    W którym miejscu jest plik i można z niego usunąć Za chwilę otrzymasz email z prośbą o jego potwierdzenie.

    Klient ma takie info zaraz po złożeniu zamówienia i czeka na emial od nas a my takich nie wysyłamy. Zrzut ekranu zaraz po złożeniu zamówienia
     

    Załączone pliki:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      41,3 KB
      Wyświetleń:
      271
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @prospeed tą informację znajdziesz w edycji szablonów wiadomości email wysyłanych z poziomu sklepu.
    Dodatkowo zachęcam do przejścia w edycję statusów zamówień bo niektóre mają domyślnie ustawione treści, które wysyłane są do klientów po uruchomieniu statusu
     
  3. prospeed

    prospeed Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    3
    No właśnie przejrzałem już wcześniej szablony email i nie ma tam szablonu bo to nie szablon email ale informacja na monitorze po złożeniu zamówienie się pojawia ! To nie jest w emailu ! I w tej informacji chcę usunąć tą informację.
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Ok wybacz mialem inna rzecz na myśli, jeżeli chodzi o wyświetlanie wiadomości na ekranie to będziesz to mial w edycji form płatnosci. W każdej formie aktywnej musisz to zmienić
     
    prospeed lubi to.
  5. prospeed

    prospeed Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    3
    Super to jest to !! Dzięki !! A tyle szukałem :)
     

Poleć forum znajomym