1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Dziwnie działa "Zapytaj o produkt"

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika arttrans, 28 Sierpień 2021.

  1. arttrans

    arttrans Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam problem z tą funkcją, ponieważ po wysłaniu zapytania strona sklepu jakby się "zatrzymuje" i nic nie da się wtedy zrobić, ani zamknąć komunikatu, ani przejść dalej (screen w załączniku).
    W czym jest problem?
     

    Załączone pliki:

  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Nie modyfikowałeś plików tpl ? Dodatkowo czy w ostatnim czasie nie konfigurowałeś recaptcha?
     
  3. arttrans

    arttrans Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    A co to jest tpl? Recaptcha uruchomiłem kilka lat temu, od tego czasu nic nie robiłem z tym.
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    W plikach tpl znajduje się zakodowany wyglad strony i jej funkcjonalność.
    Proszę podaj w takim przypadku adres sklepu oraz przykład produktu na którym mogę zobaczyć wspomniana sytuację
     
  5. arttrans

    arttrans Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
  6. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Przepraszam za długi czas odpowiedzi ale dopiero znalazłem chwilę. Sprawdziłem przesłany przez Ciebie przykład i wygląda na to, że coś jest nie tak z ukrytą recaptchą dlatego sugeruję sprawdzić jej konfigurację na nowo a najlepiej będzie ją jeszcze raz od nowa skonfigurować.
     
  7. arttrans

    arttrans Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Faktycznie było coś z recaptcha...
     

Poleć forum znajomym