1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc bład po przywruceniu szablonu do wersji bez modyfikacji

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika gielo2, 22 Marzec 2022.

  1. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    Przywróciłem dzisaij wszystkie pliki szablonu do wersji niezmodyfikowanych, gdyz coraz trudniej było nam nanosić wasze zmiany i mam taki dziwny bład otóż mimo wybrania koloru czerwonego szablonu, po najechaniu na pozycje menu podświetla się na zielono (menu w nagłówku sklepu z kategoriami). Szukałem w css klasy jaka odpowiada za ten kolor ale niz nie znalazłem neistety. W jakim pliku w jakiej klasie nanieść modyfikację, aby ten głupi zielony zmienić np na czerwony jak ma cały szablon, a przynajmniej powinien mieć.
    adressklepu to https://sklep.platinumfitness.pl/. Prosze najechać myszką np. na Nowości, a będzie wiadomo o co chodzi.
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    proszę od razu masz kolor z przycisku :)
    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li h3 a:hover {
      background-color: #e20000;
    }
     
  3. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
  4. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    Dzięki, a podasz od razu plik w jakim to znalażłeś?
     
  5. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Nie szukam po plikach tylko przy pomocy wbudowanego mechanizmu przeglądarki zbadaj element (Firefox na innych przeglądarkach może być inaczej nazwane). Dodatkowo każdą zmianę robię nie na plikach tylko w sekcji własny styl CSS, bo łatwiej nanosić poprawki pliki ruszam wtedy kiedy jest to niezbędne np. kalkulator ratalny PayU
     
  6. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    a dobra to do wrzucenia do css. Ok raz jeszcze dzieki wielkie
     

Poleć forum znajomym