1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE komentarze i odpowiedzi

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika p.brymas, 7 Listopad 2016.

  1. p.brymas

    p.brymas Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich użytkownikow serdecznie. Jestem nowym szczęśliwym.. posiadaczem sklepu click-shop.
    Przeczytałem całe forum i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
    Czy jest funkcja w programie umożliwiająca odpowiadanie na komentarze pozostawione przez kupujących?
    jeśli tak to jak ją włączyć?
    Bardzo dziękuję za pomoc
     
  2. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18
    Z tego co kojarzę to temat się już przewijał, póki co zostaje ci dawać komentarz pod tym z podpisem obsługa sklepu czy coś podobnego :(
     
  3. p.brymas

    p.brymas Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    dzięki za odpowiedź.
    Próbowałem tak jak piszesz ale treść komentarza zlewa się z treści odpowiedzi. nie ma możliwości oddzielenia także kicha. pozdrawiam
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @p.brymas na dzień dzisiejszy sugerujemy dodawanie odpowiedzi na komentarze w postaci normalnych wpisów (dodawanych z podpisem "obsługa sklepu" lub coś w ten deseń).

    Już kiedyś otrzymaliśmy podobną sugestię odnośnie dodawania odpowiedzi do komentarzy publikowanych do wpisów na blogu w sklepie. Ponowiłem zapytanie do kierownika produktu (FEEDBACK-946), tym razem skupiłem się na dodawaniu odpowiedzi do komentarzy/recenzji do produktów w sklepie.
     
  5. p.brymas

    p.brymas Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam
    dziękuję za odpowiedź.
    Czy jest opcja zmiany rodzaju fonta przy dodawanej odpowiedzi na komentarz? Wtedy problem byłby rozwiązany.
    pozdrawiam
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Niestety, ale w obecnej formie nie ma możliwości zmiany rodzaju fonta lub jego koloru.
     
  7. p.brymas

    p.brymas Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    ok. dzięki. będę cierpliwie czekał.
    pozdrawiam
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Szkoda, że nie ma możliwości edycji htmla komentarza w panelu bo problem byłby rozwiązany :)
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Przesłałem taką sugestię (FEEDBACK-948) do kierownika produktu. Dam znać, jak otrzymam jakiekolwiek informacje z tym związane.

    edit: Sugestia do wprowadzenia jest taka, aby odpowiadając na komentarz na blogu, recenzję lub ocenę odpowiedź była wcięta pod danym komentarzem - lub w inny sposób odróżniona wizualnie jako odpowiedź, a nie kolejny komentarz.
     
    Ostatnia modyfikacja: 11 Listopad 2016
  10. kolukas

    kolukas Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    11
    Czy po sześciu latach może coś drgnęło w temacie dodawania odpowiedzi na komentarze :)
     
  11. Adrianna

    Adrianna forum.home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Cześć, dowiemy się jak wygląda sytuacja. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.
     
  12. Marcin Z.

    Marcin Z. Ekspert ds. e-commerce home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Niestety nie ma i nie będzie możliwości odpowiadania na komentarze klientów.
    Jedyna opcja to jak do tej pory, czyli edycja komentarza wraz z odpowiednim dopiskiem.
    Zamiast tego zachęcamy do korzystania z gotowego rozwiązania do zbierania opinii Trustmate: https://home.pl/sklepy-internetowe/trustmate/
     

Poleć forum znajomym