1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zrzut adresów e-mail do pliku

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika darek123, 16 Listopad 2022.

  1. darek123

    darek123 Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Na serwerze mamy set kont pocztowych. Przydałaby się możliwość zrzucenia tych list do pliku aby np. zweryfikować ją z lista pracowników czy jakaś inna listą. W chwili obecnej to tylko manufaktura z łapki :(. To samo tyczy wszelkiego rodzaju list jakie sa generowane - lista domen, spis list e-mail, zrzut e-maili z listy e-mail itd. Teraz cała obsługa to z "palca"
     
  2. Adrianna

    Adrianna forum.home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Cześć, @darek123. Eksport listy kont pocztowych jest możliwy dla wszystkich lub wybranych adresów. Podsyłam przydatny artykuł: Jak eksportować listę kont e-mail w Panelu klienta? » Pomoc | home.pl
     
  3. darek123

    darek123 Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Jest Pani wielka. Jeden problem odpadł. Ale jak to samo zrobić z listami mailingowymi ?
    I to hurtem. A list mamy 79 :)
     
  4. Adrianna

    Adrianna forum.home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    W przypadku list mailingowych niestety na tę chwilę nie ma takiej możliwości, jednak tak jak pisałam w drugim wątku - przekazałam sugestię do odpowiednich osób. Jeśli tylko coś się w temacie wydarzy to dam znać.
     

Poleć forum znajomym