1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Cena Click Web oraz pytania odnośnie kolumn w kreatorze WWW

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika anhem, 1 Styczeń 2016.

  1. anhem

    anhem Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    w sklepie home.pl jest cena bodajże około 13zł netto a gdy dodaje do koszyka to pokazuje cenę około 150zł? tak zdrożała ta usługa? wcześniej czyli pół roku temu wykupiłem click web za 70zł chyba
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    A czy na te dane na które kupujesz sklep masz już jakiś? promocja dotyczy zawsze jednego takiego samego sklepu dla jednego podmiotu.
     
  3. anhem

    anhem Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    sory nie doczytałem...wcześniej wykupiłem click web basic i on tak kosztuje czyli 7zł netto miesięcznie...a tu jest premium na rok sory :)
     
  4. anhem

    anhem Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    ale mam też pytanie odnośnie łączenia poprzez ftp z serwerem...mam domenę z usługą clickweb ....i gdy wpisuję :
    w pole nazwa hosta: clickweb.... czyli moja usługa clickweb..
    w pole nazwa użytkownika : rowerpolska,pl czyli moją domene
    i daje logowanie to pojawia się błąd: nie można rozwiązać nazwy hostu :click....

    co robię źle?
     
  5. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
  6. anhem

    anhem Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    ok , czyli nie da się wejść na hosta z domeną pod clickwebem...ale mam inne zupełnie pytanie odnośnie clikweba... dodaje przyciski na stronie i układają się pionowo w kolumnie jeden za drugim...czy da je się ustawić koło siebie aby tworzyły poziomą linię?
     
  7. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym