1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Moduł clickweb a własny projekt strony www pisany w innym programie

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika hasool, 5 Styczeń 2016.

  1. hasool

    hasool Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Jestem posiadaczem clickweb od kilku miesiecy. Chcialbym jednak zmienic layout na nowy ktory specjalnie dla mnie zostal w calosci wykonany (cala strona www) w Adobe Muse CC. Czy istnieje mozliwosc wgrania tej nowej strony i zastapienie starej na serwerze home.pl ? Czy moze jednak czeka mnie wykupienie specjalnego hostingu i tak jakby porzucenie konta ktore posiadam w tej chwili...
    Przeszukuje baze wiedzy ale nie znalazlem odpowiedzi jednoznacznej na moje pytanie wiec o to moj post ;)
    Pozdrawiam ekipe i uzytkownikow home.pl
     
  2. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Jeśli strona została stworzona w innej aplikacji (Adobe Muse CC) i masz dostęp do jej plików to, aby "odpalić" całość potrzebny Ci jest "zwykły" hosting.

    Usługa Click Web umożliwia na utworzenie strony, ale w ramach tegoż (innego) kreatora. Nic ponadto.
     
    Grzesiek lubi to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Click Web jest kreatorem świadczonym na podobnej zasadzie jak sklep internetowy, tj. w modelu SaaS. Aby usługa spełniała oczekiwania bezpieczeństwa a zarazem zachowała ciąg działania bez możliwości jego przerwania z zew. pewne funkcjonalności są nieco ucięte. W tej chwili edycja strony odbywa się w całości po stronie kreatora WWW. Wprowadzając własny kod .css dla elementów, czy też inne fragmenty kodu, można dokonać nieznacznej modyfikacji gotowych szablonów.

    Wiem, że twórcy aplikacji mieli pewne plany co do tego jeszcze pod koniec zeszłego roku, ale nie udało się, więc spodziewam się że Click Web może być niebawem zaktualizowany. Co za tym idzie nie wykluczone że pojawi się i bardziej rozbudowany edytor kodu źródłowego a dalej możliwość pełnej edycji szablonu graficznego. W tym zakresie jednak muszę poprosić Cię o chwilę cierpliwości, sprawdzę, czy mamy jakieś oficjalne informacje w tym zakresie.
     

Poleć forum znajomym