1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK zmiana paska u góry strony login-box

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika wues, 9 Luty 2016.

  1. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Niewiesz czemu cokolwiek zmienie w pliku css mam błąd składni less raz linia 1 z legendą kolorów raz inna... Pracownik dokladnie to samo zmienia i nie ma z tym problemu
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Np nie kończysz stylu, nie dajesz ; lub robisz inny błąd
     
  3. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Problem jest jednak taki że drugi user ma tą samą kopie zmienia tylko kolor akceptuje i wszystko jest ok. Ja jednak zmieniam tylko kolor wyskakuje ten błąd i to w lini w której nikt nic nie zminial.
     
  4. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Który plik modyfikujesz?
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie chce mi się wierzyć, że sama zmiana koloru powoduje ten błąd :) on jest ZAWSZE powodowany przez błąd składni.
     
  6. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    własny styl css. Po tym kodzie ostatnim co mi wysłałeś pokazuje mi coś takiego
     

    Załączone pliki:

  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
  8. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4

    Załączone pliki:

  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tu nic się nie zmienia więc nie wie co i jak wklejasz :D
     
  10. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Wklejam kod który ostatni mi Stau podał. Wiem ocb wywala mi logo ze sklali musze wrzucić idalnego rozmiaru takie jak jest aktualnie ponad to dodaje mi takie dziwne elementy do strony oraz pasek który jest wrzucony serwer wyświetla się bez napisów.

    link do paska
    http://iopen.pl/public/assets/gora.jpg
     

    Załączone pliki:

  11. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Wklejam kod który ostatni mi Stau podał. Wiem ocb wywala mi logo ze sklali musze wrzucić idalnego rozmiaru takie jak jest aktualnie ponad to dodaje mi takie dziwne elementy do strony oraz pasek który jest wrzucony serwer wyświetla się bez napisów
     
  12. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    w jaki sposób mogę treść z login baru przesunąć w lewo, na skraj strony oraz jak zmienić czcionkę i jej wielkość?
     
  13. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Wklejam kod który ostatni mi Stau podał. Wiem ocb wywala mi logo ze sklali musze wrzucić idalnego rozmiaru takie jak jest aktualnie ponad to dodaje mi takie dziwne elementy do strony oraz pasek który jest wrzucony serwer wyświetla się bez napisów.

    link do paska
    http://iopen.pl/public/assets/gora.jpg
     

    Załączone pliki:

  14. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    wklej mój kod który napisałem w poradniku, sprawdzony i działa już na kilku sklepach.
     
  15. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    ok a gdzie mam dokleić url paska?
     
  16. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Moim kodem możesz dowolnie sterować i bez problemu dokładnie taki pasek zrobisz samymi czcionkami bez grafiki. Nawet ten znaczek telefonu.
     
  17. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Wstawiłem po drugim kodzie body head wszytsko niby bylo ok natomiast ta strzałka została i troche czionka padła niewiem jak
     

    Załączone pliki:

  18. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    I jeszcze chciałbym go wyższego na 50 px czcionke automatycznie też zamiast ikonek społecznościowych zaloguj zarejestruj w tym miejscu. Proszę cię o pomoc to już połowa sukcesu :D
     
  19. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    odnośnie tego zlewania tekstu to w poradniku wyżej kolega umieścił rozwiązanie
     
  20. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Z tekstem jest już ok tylko pozostaje belka niże szukaj i koszyk i strona głowna w menu jakaś strzałka. Zobacz jakia różnica jest w konstrukcji www.iopen.pl
     

    Załączone pliki:

Poleć forum znajomym