1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK zmiana paska u góry strony login-box

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika wues, 9 Luty 2016.

  1. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    możesz pomóc z tą strzałką która wyskakuje bo wklejeniu twojego paska screen wyżej
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Daj jeszcze raz adres strony to Ci podam kod.
     
  3. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    www.iopen.pl
     
  4. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Pomożesz?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @wues możesz pokazać na zrzucie ekranu o której "strzałce" jest mowa w menu? Szukałem jej na stronie głównej, ale jakoś nie mogę znaleźć lub czegoś nie rozumiem. Dodaj proszę zrzut ekranu i zaznacz co chcesz zmienić. Postaram się pomóc.
     
  6. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Witaj! Chodzi o rzeczy zaznaczone na czerwono po wrzuceniu paska. Zobacz teraz www.iopen.pl chce by to zachowało taką samą forme jak jest teraz
     

    Załączone pliki:

  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Obecnie Twoja strona wygląda trochę inaczej niż na zrzucie ekranu. Czy udało Ci się już to rozwiązać?
     
  8. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Nie, paska nie stosuję z powodu tych rzeczy które zaznaczyłem w poprzednim scree
     
  9. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Pomóżcie prosze:(
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    no ok ale jeszcze raz, chcesz aby te elementy zostały na swoich miejscach, a pasek był nowy czy jak? :D
     
  11. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    :) Więc tak chciałbym aby poniżej paska wyglądało to tak jak teraz na www.iopen.pl. Natomiast jak dodaje pasek wychodzi coś takiego jak w screenie niżej :)
     

    Załączone pliki:

  12. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Abym ja mógł pomóc, muszę mieć zmiany widoczne na stronie. Na samym zrzucie ekranu nie pomogę, bo nie widzę kodu źródłowego. Chyba, że @TheL coś wymyśli na samym zrzucie ekranu.
     
  13. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    potrzebujesz zródło strony mogę podesłać np na maila.
     
  14. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Panowie plisss :)
     
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W moim przypadku źródło strony podesłane na maila mi nie pomoże. Wolałbym na żywym organizmie to sprawdzić. Na suchym kodzie (przesłanym w mailu) mało zdziałam. Wolałbym widzieć jak to wygląda na stronie (przez przeglądarkę) i wtedy próbować to poprawić, ponieważ będę mógł wtedy metodą prób i błędów dojść do rozwiązania.
     
  16. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    co proponujesz? bardzo mi na tym zależy
     
  17. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    próbowałem sobie taką górę zrobić z Twojej strony jednak nie jestem w stanie bez znajomości Twoich zmian zrobić identycznych a potem dostosować nagłówka do tego :) Może w wolnej chwili jeszcze coś znajdę, inaczej się pracuje na teorii, a inaczej na prawdziwym sklepie :)
     
  18. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Czy mogę Ci jakoś pomóc by wireszcie zakończyć ten temat?
     
  19. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest, abyś po prostu włączył wprowadzone przez siebie zmiany, abyśmy my również mogli to zobaczyć na "żywym organiźmie". Umówmy się, że na któryś wieczór włączysz te zmiany, a my po prostu usiądziemy i zobaczymy swoimi narzędziami co może być przyczyną opisywanej przez Ciebie sytuacji.

    Tak jak @TheL zauważył, przyczyną tego stanu rzeczy są najprawdopodobniej inne zmiany, które wprowadziłeś w sklepie i po prostu gryzą się one ze zmianą paska u góry strony login-box.
     
  20. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Mariusz ma rację, na sucho to choćbym bardzo chciał nie jestem w stanie dość o co tam chodzi tym bardziej, że nie mam dostępu do Twoich zmian.
     

Poleć forum znajomym