1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Dobry wysuwany Facebook (responsywny - ukrywa się przy mniejszej szerokości ekranu)

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 15 Styczeń 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    zaloguj się na siebie prywatnie i jeśli jesteś administratorem tej strony to masz automatycznie komentuj jako itd bez przelogowywania, testowane przed chwilą.
     
  2. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    Kiedyś tak miałam. A teraz nie = musiałam coś zepsuć :)
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a. sprawdź administratora strony czy nim jesteś
    b. czy logujesz się na siebie prywatnie czy na stronę
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    A zobacz czy przy poście który dodajesz, nie masz opcji dodatkowej zmiany informacji: komentujesz jako... facebook.png
     
  5. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    a. sprawdź administratora strony czy nim jesteś - administratorem jestem ja - ale z prywatnego imienia i nazwiska, nie firma
    b. czy logujesz się na siebie prywatnie czy na stronę - na konto loguję się prywatnie, potem trójkąt w dół / wybieram stronę / i nic...

    A zobacz czy przy poście który dodajesz, nie masz opcji dodatkowej zmiany informacji: komentujesz jako... - jest możliwość zmiany i gdy przechodzę na firmową stronę, to mam zaznaczone, że dodaje jako firma. Ale już gdy jako firma wejdę na stronę (którą polubiłam jako firma) i chcę udostępnić jej post, to udostępniam go jako osoba prywatna, nie jako firma.
    Wygląda tak jakby skasowała mi się "strona główna" firmowa.
     
  6. majsteronline

    majsteronline Kandydat

    Wiadomości:
    103
    Docenione treści:
    3
    Danuta,
    wszystko co piszesz jest zgodne z rzeczywistością. Tak jak pisałam poniżej ilości polubień Twojej firmowej strony jest "Zobacz aktualności ze stron" Jak to klikniesz wyświetlą Ci się wszystkie polubione przez Ciebie strony i jak będziesz lajkowała, komentowała to już jako firma nie prywatna osoba.
     
  7. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    Tak, wiem :)

    Tylko zastanawia mnie dlaczego tak się nagle stało i dlaczego nie mogę udostępniać postów stron, które polubiłam jako firmowa strona, na firmowej stronie?
    Komentarze mogę dodać jako firmowa strona.
    Nie mogę również przestać lubić strony, którą polubiłam jako firmowa strona, a irytuje mnie ilość postów dodawanych przez nich.
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Mając administratora strony na swoim koncie nie trzeba już przelogowywać się na konto strony nawet tą strzałeczką. Wszystko można wykonywać ze swojego konta czy to lubić inne rzeczy czy też pisać komentarze.
     
  9. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    Jest jeden plus - dziś udało mi się udostępnić mój firmowy post konkursowy na prywatnym profilu.
    No i oczywiście i Was zapraszam do wzięcia udziału w konkursie :)
    https://www.facebook.com/Niespodzianka4You

    A może stworzymy sobie listę naszych firmowych stron i wzajemnie się polubimy? To fajna, darmowa reklama, która chyba każdemu się przydaje ;-)
     
  10. majsteronline

    majsteronline Kandydat

    Wiadomości:
    103
    Docenione treści:
    3
  11. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
  12. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    Dziękuję za czujność. W tej sytuacji nie będę zmieniać (choć wygląda na to, że praktycznie 100% osób wolałoby tą opcję). Nie ma sensu ryzykować. Ale to dla mnie cenna uwaga na przyszłość :)
     
  13. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    Mam dość Facebooka! Przed chwilą chciałam zobaczyć na post i już go nie ma. Kolejny raz spotykam się ze znikaniem postów
     
  14. Marta

    Marta Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    witam. zrobiłam wg opisu wysuwany facebook, ale nic mi się nie pojawiło na stronie. Proszę o informacje co źle zrobiłam. Od razu powiem że nie jestem zbyt biegła w programach tego typu :(
     
  15. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Marta, a czy podasz adres sklepu? Ciężko wywróżyć co zrobiłaś nie tak :D
     
  16. Marta

    Marta Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
  17. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a. zmień link facebook.com/homepl na swój :)
    b. czy oby na pewno dodałaś do własnego stylu podany w opisie?
     
  18. arek.

    arek. Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Wszystko działa ok, tylko nie wiem czemu nie wyświetla mi się zdjęcie tła z facebooka, a logo wyświetla się bez problemu. Czym to może być spowodowane ? Z góry dziękuję za odpowiedź
     
  19. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    masz data-hide-cover="true", wpisz false i będzie ok :D
     
  20. arek.

    arek. Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzięki za pomoc.

    A mam jeszcze jedno pytanie - można jakoś usunąć tą niebieską ramkę okalającą likebox'a ?
     

Poleć forum znajomym