1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE miniaturki zdjęć na liście prduktów

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika damian_sedlaczek, 29 Czerwiec 2016.

  1. damian_sedlaczek

    damian_sedlaczek Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    witam
    w którym miejscu w kodzie mogę zdefiniować mniejszą wielkość miniaturek wyświetlanych na liście produktów i w modułach 'produkt dnia' oraz 'ostatnio oglądane'?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawdziłem "na szybko" i taki kod dodany do Własnego stylu CSS powinien zmniejszyć obrazki we wskazanych modułach oraz przy okazji ponownie je wyśrodkować:
    Kod:
    span.boximgsize.row {
    width: 80%;
    margin: 0 auto; }
    Jeśli będziesz chciał zmniejszyć wielkość obrazków jeszcze bardziej to ustaw 70%, 60% lub nawet 50% przy width. Podkreślam, że jest to zmiana "na szybko" i powinna ona zmienić wielkość wskazanych przez Ciebie obrazków. Po dodaniu kodu powinieneś sprawdzić czy wielkość innych obrazków nie zostanie również zmniejszona.
     
    wues lubi to.
  4. damian_sedlaczek

    damian_sedlaczek Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    @Mariusz
    kod zmniejsza obrazki tylko w module 'ostatnio oglądane', a miniaturki we wszystkich kategoriach (te na których mi najbardziej zalezy) są bez zmian

    ostatnio trafiłem na sklep http://sklep.dombodbis.com.pl/ i chciałbym uzyskać to samo - mniejsze miniaturki oraz ramka wokół produktu.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wklej w takim razie jeszcze poniższy kod do własnego stylu CSS. Powinien on spowodować zmniejszenie rozmiaru zdjęć wyświetlanych we wszystkich kategoriach.
    Kod:
    .products.viewphot .product .prodimage .img-wrap img {
    max-height: 150px;
    }
    .products.viewphot .product .prodimage span {
    min-height: 150px;
    }
    

    Jeśli chcesz zwiększyć lub zmniejszyć wielkość miniaturki to zmień odpowiednio wartość 150px na więcej lub mniej.
     
    Grzesiek lubi to.
  6. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Przykład działa w module promocyjnym, w którym wyświetlają się produkty. Serdeczne dzięki!
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym