1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Dobry wysuwany Facebook (responsywny - ukrywa się przy mniejszej szerokości ekranu)

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 15 Styczeń 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    można chociaż dla użytkowników jest to nieczytelne wtedy, dajesz przy border 0
     
  2. arek.

    arek. Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Raz jeszcze wielkie dzięki :)
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    cieszę się, że udało mi się pomóc :D
     
  4. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    To teraz ja mam pytanie:D. Zmieniłem żeby były widoczne posty, które mam na facebooku jednak chciałbym aby to samo w sobie było troszkę większe i były normalnie czytelne. Kombinowałem troszkę jednak nie do końca mi to wychodzi. Chciałbym szersze, wyższe i żeby przede wszystkim ramka niebieska była równo z tym wszystkim co widoczne. Tak jest chowany to czemu nie zrobić tego większego po najechaniu na to? Gdybyś mógł pomóc to było by miło bardzo.
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    mógłbym jakbyś narysował choćby w paint jak to widzisz, bo nie bardzo z opisu rozumiem :D
     
  6. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    Nie bardzo mam painta w telefonie teraz, Ale może obrazowo napisze. Po prostu chciałbym by był większy ten Facebook skoro i tak jest wysuwany. Żeby były widoczne posty na nim i normalnie czytelne. W tej chwili to jest bardzo małe i niewiele widać. Może nie ma pół strony ale tak żeby było coś widoczne. Które ewentualnie parametry zmienia albo jaki kod wkleić zamiast tego twojego oryginalnego żeby było to większe i bardziej czytelne. Tylko tyle w wielkim skrócie. Dzięki i pozdrawiam
     
  7. Zielarzpolski.pl

    Zielarzpolski.pl Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Jak pozbyć się (białego) paska od menu? strona zielarzpolski.pl
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawdziłem Twój sklep i mam wrażenie, że ten biały pasek pojawia się przez "gryzienie" się kodu z innym dodanym przez Ciebie stylem CSS. @TheL mógłbyś rzucić na to okiem w wolnej chwili?
     
  9. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    A jak dodać stronę google+ do tego? :)
     
  10. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @doleq pytanie co masz na myśli, bo samo Google + możesz dodać przy produktach, Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> po lewej karta produktu/strona produktu.
     
  11. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
  12. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jeśli jest na to jakiś generator kodu, tak jak dla FB, to wstawisz to w nowy moduł w sekcji MODUŁY (wyłącz edytor i wklej kod). To chyba najprostsza droga, chociaż nie ukrywam, że prywatnie nie widzę większego sensu takich modułów, jak już to stopka lub osobny moduł pt. znajdź nas w social media i linki/obrazki do fanpage'ów. Ale to tylko moja opinia. Powiem szczerze, że dla Google + nawet nie widziałem aby ktoś coś wstawiał, ta platforma chyba nie rozwija się tak dobrze jak FB czy Instagram/Pinterest.
     
  13. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    Trochę odejdę od tematu ale tłumaczę po co mi google+ :)

    Więc jeżeli jesteś zalogowany użytkownikiem google (moim potencjalnym odbiorcą), np masz odpalonego gmail cały czas to gdy wpiszesz w wyszukiwarce google jakąś frazę z mojego postu np " Raychem GM-2XT przewód" to często na pierwszej stronie wyników uzyskasz wynik w takiej postaci z moim awatarem:
    [​IMG]

    Posty widoczne w wyszukiwarce google są już po paru sekundach od ich opublikowania na fanpage google+
    Średnio ze względu na mało specyficzne usługi mam i tak od 200-600 wyświetleń linków dziennie w wyszukiwarce google to strony google+.

    Namówiłem? :)))
    ps. post można później skasować bo zboczyłem z tematu.
     
    Grzesiek i Mariusz lubią to.
  14. Zielarzpolski.pl

    Zielarzpolski.pl Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Już poradziłem sobie zmieniając wysokość na której znajduję się obrazek. Mam jeszcze pytanie jak usunąć przerwę w samej ramce tj zmniejszyć wysokość ramki która się wysuwa.
     
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W poniższym kodzie możesz zmienić parametry:
    • top - cały moduł będzie wyświetlał się wyżej,
    • height - wysokość modułu będzie mniejsza (to o co prosiłeś).
    Kod:
    @media (min-width: 800px)
    #facebook {
        width: 210px;
        height: 220px;
        top: 100px;
    }
     
  16. gosha

    gosha Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry, piszę po prośbie. Zrobiłam wszystko tak, jak było w instrukcji, ale niestety mam problem, ponieważ wysuwany Facebook nie pokazuje się u mnie na stronie. Jest tylko duża ramka FB. Czy mogę prosić o pomoc?
    Z góry dziękuję.
     
  17. Zielarzpolski.pl

    Zielarzpolski.pl Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    no własnie zmieniam "height", a optycznie wysokość jest nadal taka sama
     
  18. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    A może masz kod z parametrem height dodany wiele razy i dlatego nie zmienia się wysokość. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego wysokość się nie zmienia. Najlepszym rozwiązaniem może być usunięcie kodu odpowiedzialnego za facebooka i spróbowanie dodać go jeszcze raz na podstawie instrukcji w tym temacie.

    Sprawdziłem u siebie i jak zmieniam parametr "height" to wielkość wysuwanego modułu jest zmniejszana.
     
  19. Chris_W

    Chris_W Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    U mnie działa sam pasek ale nie pokazuje zawartości żadnej. Jest pusty. Jest szansa zerknąć w czym może być problem ? superspokeguard.com . Z góry dzięki. Pozdrawiam
     
  20. panskibo

    panskibo Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Czy mogę prosić o pomoc? Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją, i niestety nie działa.
     

Poleć forum znajomym