1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Jak łączycie swoje sklepy z Click Shopem

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika atinstalacje, 16 Lipiec 2016.

  1. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    korzystam ze sklepu Home od jakiegoś czasu i nadal nie mam wypracowanego rozwiązania dotyczącego pełnej integracji z systemem sprzedaży (u mnie Subiekt GT). Click Studio z tego co mi wiadomo nie jest już rozwijane (poza tym i tak nie ma pełnej funkcjonalności) a proponowany przez ekipę Home program S2S uważam za strasznie ciężki i niepraktyczny.
    Sam aktualnie używam konfiguracji: zrzut zamówienia ze sklepu do Click Studio, później do SGT i z SGT do Sello (program do obsługi allegro). Rozwiązanie to ma tylko jedną wadę: muszę ręcznie zaznaczać formę dostawy oraz wybierać dokument sprzedaży. Chciałbym jednak coś w pełni automatycznego, tak jak Sello.

    Ktoś ma jakieś ciekawe rady, spostrzeżenia? Może ktoś ma inne rozwiązania?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ze swojej strony przesłałem zapytanie do opiekunów produktu, może doświadczenie innych klientów okaże się pomocne o ile takie informacje posiadamy.
     
  3. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Przydałoby się jednak odświeżyć prace nad Click Studio bo program ma potencjał który trzeba nieco dopracować.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  5. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Dzięki. Póki co rozmawiałem z firmą z pierwszego linka, rozwiązanie dość ciekawe. W wolnej chwili sprawdzę, co z resztą.
     
  6. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    Byłbym ciekaw na co się zdecydowałeś. My mamy sklep stacjonarny, a w nim SGT. Do tej pory funkcjonujemy jak w epoce kamienia łupanego - stany są aktualizowane ręcznie! Zastanawiam się jak najlepiej byłoby to zrobić tak, aby stany magazynowe 'same' zaciągały się z Subiekta. Będę wdzięczny za rady (narazie nie zakładam nowego wątku, bo może trafi się odpowiedź).
     
  7. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Póki co z braku czas nie sprawdzałem innych rozwiązań. Jeśli zależy wam tylko na aktualizowaniu stanów, to Click Studio spokojnie spełni swoją rolę.
     
    Mariusz lubi to.
  8. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Osobiście korzystam z FIS i właśnie z tego względu że ma pełną integracje. Czyli automatycznie aktualizuje stany na clickshopie. Czyli jeśli na stacjonarnym sklepie sprzedam produkt automatycznie zostanie odjęty ze sklepu internetowego.
    tak samo odwrotnie. jak wrzucę PZ to automatycznie aktualizuje wszystkie stany.
    Pobiera wszystkie zamówienia automatycznie i tworzy na tej podstawie dokumenty sprzedażowe.
    Rezerwuje towary czyli zawiesza je do momentu opłacenia więc nie ma możliwości że ktoś kupi towar już zamówiony a niezrealizowany.

    Proste i solidne rozwiązanie bezpośrednie między programem magazynowym a clickshopem.
     
    Mariusz lubi to.
  9. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    Czy mamy na forum kogoś kto aktywnie korzysta z dodatku S2S od www.e-mo.com.pl?? Będę wdzięczny za opinię jak mu to działa i jak układa się współpraca z dostawcą tego rozwiązania.
     
  10. sklepsportowypl

    sklepsportowypl Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    http://dodatki-subiekt.pl/subiekt-gt-click-shop/
    http://www.getecom.pl/products/integracja-sello-subiekt-shoper-lub-click-shop/

    Pod dwoma linkami sprzedają ten sam program, dodam, że tragiczny, wygląda jak napisany na kolanie. Od jakiegoś czasu nie wysyła zamówień do subiekta, nic nie daje włączenie ręcznej synchronizacji. Nie polecam
     
  11. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Smutne to, ale ja póki co męczę się z Click Studio :/ Jedyne co pozostało to skorzystanie z innej platformy, która zagwarantuje m.in. dobrą integrację bez miliona pieniędzy. Aktualnie buduję sklep na nowej platformie, która gwarantuje te wszystkie rzeczy, bo niestety mam wrażenie, że Click Shop lekko przyhamował :/
     
  12. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @atinstalacje program Click Studio nie jest już rozwijana, dlatego trwają prace nad dodaniem nowej aplikacji integracji z Subiektem
     
  13. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Słyszałem o tym, ale to było z rok temu i nadal cisza. Nie ukrywam, że brak konkretnej apki to jeden z powodów dla których będę zmieniał platformę.
     

Poleć forum znajomym