1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Formatowanie tekstu (znaczniki H1-H6)

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika expomoda, 2 Sierpień 2016.

  1. expomoda

    expomoda Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    2
    Witam serdecznie,
    Jeżeli umieściłem temat w złym miejscu to z góry przepraszam. (proszę o przeniesienie)
    Mam pytanie czy istnieje możliwość z poziomu panelu sklepu określenie znaczników h1- h6?
    No i kolejne pytanie czy istnieje możliwość zmiany nazwy zdjęć. Ale nie chodzi mi z poziomu sklepu pod zdjęciem tylko nazwę przy otwarciu zdjęcia w nowej karcie? Chodzi mi dokładnie o tytuł zdjęcia.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wysłałem zapytanie do specjalistów od sklepu internetowego (numer zgłoszenia: FEEDBACK-705). Proszę o cierpliwość, w przyszłym tygodniu powinienem otrzymać odpowiedź :).
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Z poziomu panelu sklepu nie jest to dostępne, ale można samodzielnie za pomocą CSS określić wygląd tych nagłówków.

    Tytuł zdjęcia zmieniamy edytując każde zdjęcie na ekranie edycji zdjęć w galerii produktu (ikonka ołówka).
     

Poleć forum znajomym