1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE PrestaShop - problem ze świeżą instalacją.

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika X9DESIGN, 10 Sierpień 2016.

  1. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
    Kłaniam się.

    Zainstalowałem na hostingu Bussiness Cloud Starter PrestaShop.
    Naturalnie pierwszy problem był związany z plikami .htaccess,które korzystały z <FilesMatch> zamiast <Files>, jak wymaga home.pl.

    Poprawienie tego aspektu wyeliminowało pierwsze błędy. Jednak wciąż jest problem ze stroną główną.

    Kontaktowałem się z działem pomocy za pomocą dostępnego czatu jednak tam stwierdzono, że rozwiązanie tego problemu nie wchodzi w ich zakres obowiązków. Osoba na czacie napisała mi, że z przeprowadzonej rozmowy z technikiem dowiedział się, że jest to wina konfiguracji sklepu, ale konkretów nie jest w stanie podać. I tak zostałem sam z problemem, którego nie sposób rozwiązać bez jakiejkolwiek wskazówki.

    Czy ktoś może mi pomóc? Na pewno znajdzie się osoba, która na home.pl postawiła PrestaShop.

    http://ps.x9d.eu

    Z góry dziękuję za poświęcony czas nad rozwiązaniem mojego problemu.

    EDIT

     
    Ostatnia modyfikacja: 10 Sierpień 2016
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @X9DESIGN sprawdziłem pod podanym adresem i faktycznie wyświetla się sklep Presta Shop. Rozumiem, że po zmianie szablonu na inny, instalacja Presta Shop zaczęła poprawnie funkcjonować? Na mojej przeglądarce mam tylko problem z oknem od newslettera - nie w sposób go zamknąć na sklepie pod podanym przez Ciebie linkiem.

    Co do zakresu pomocy Biura Obsługi Klienta via czat oraz telefon to przyznaję rację, że nasze wsparcie tego nie obejmuje, ale po to w sumie stworzyliśmy forum, aby rozgryzać najtrudniejsze sprawy ;)
     
  3. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
    Dziękuję za odpowiedź. Potwierdzam wszystko o czym napisałeś. Na stronie głównej modal newslettera jest do zamknięcia, ale na podstronach już nie. Cóż, tutaj nie ma co kombinować. Najpewniej to wina szablonu.

    EDIT: Ups... ciekawe. Wcześniej na stronie głównej modal newslettera zamykałem bez problemu. Teraz to nawet na SG się nie da.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    U mnie od początku nie działała możliwość zamykania tego newslettera. Sprawdź w kodzie źródłowym szablonu lub napisz do autora szablonu, aby to dla Ciebie sprawdził. Możesz też spróbować zmienić wersję PHP na serwerze na inną.
     
  5. perro

    perro Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Projektowanie sklepów internetowych Prestashop najlepiej zostawić specjalistom. Sam zlecałem firmie i nie mam teraz żadnych problemów :)
     
  6. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
    Do kogo ty to napisałeś? O co ci chodzi? Posty sobie nabijasz?
     

Poleć forum znajomym