1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Problem z formularzem kontaktowym na Wordpressie

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika fortuna, 19 Październik 2016.

  1. fortuna

    fortuna Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Mam problem z formularzem kontaktowym (wtyczka ContactForm7 wersja 3.4.1.) na stronie pawelfortuna.pl, jest problem z jego wysyłaniem. Wcześniej działał on bez problemu (niestety nie wiem kiedy problem się pojawił). W czerwcu strona była przenoszona z jednego konta na home.pl na drugie także na home.pl.

    Znalazłam informację na ten temat na Państwa stronie https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/formularz-kontaktowy-na-stronie-www-nie-wysyla-wiadomosci/
    Sprawdziłam formularz na naszej stronie pole "od" oraz "dodatkowe nagłówki" jest wypełnione zgodnie z informacją w powyższym wpisie (co prawda w polu od początkowo był zły email ale teraz zmieniłam go na taki który jest na serwerze na którym jest strona).

    Z czego może wynikać ten błąd?
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Mariusz lubi to.
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @fortuna podaj tutaj, jeśli możesz, zrzut ekranu konfiguracji wtyczki ContactForm7 (możesz zakryć adresy e-mail itp.).

    Ważna rzecz podczas konfiguracji ContactForm7: jeśli formularz kontaktowy znajduje się na serwerze: „serwer123456.home.pl”, upewnij się, czy zadeklarowana skrzynka e-mail w polu "Od:" jest utworzona na tym właśnie serwerze. Taka skrzynka e-mail musi istnieć na serwerze, bo w przeciwnym wypadku wiadomość nie zostanie dostarczona pod adres, który został podany w polu: "Do:"

    Alternatywnym rozwiązaniem jest zainstalowanie wtyczki: https://pl.wordpress.org/plugins/wp-mail-smtp/ i skonfigurowanie odpowiedniej skrzynki e-mail, z której wiadomości z formularza kontaktowego będą wysyłane do Ciebie. W skrócie to ta wtyczka zastępuje stosowanie funkcji wp_mail() i umożliwia stosowanie SMTP.

    Daj proszę znać czy informacje zawarte w naszych odpowiedziach Ci pomogły.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    mam tak u siebie i... też nie działa :/
     

Poleć forum znajomym