1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wysokosć slidera + karty produktu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Tomek333, 27 Październik 2016.

  1. Tomek333

    Tomek333 Ulubieniec

    Wiadomości:
    196
    Docenione treści:
    6
    Witajcie
    1. Konfiguracja -> Wygląd - Aktywny styl graficzny - Moduły - slider
    Nie da się zmniejszyć wysokosci slidera poniżej 490 px, jedynie zwiększać. To błąd jakis czy tak jest?
    Druga sprawa strasznie powiększa te zdjęcia w sliderze i obcina przez co są mało wyraźne jak to obejsć ?
    2. Gdzie zmniejszyć rozmiar kart produktów bo szukam w panelu i niestety slepy jestem :)
    3. Gdzie zmieniać kolory kart produktów ?
    4. I jak dodać tapetę zamiast tła bo jest tylko wybór koloru
    upload_2016-10-27_14-28-52.png
    *Pytania dotyczą skórki rwd od home
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Tomek333 usiadę do tematu, jak Twój sklep zostanie opłacony. Do tego czasu, może inni użytkownicy forum będą w stanie Ci pomóc.
     
  3. Tomek333

    Tomek333 Ulubieniec

    Wiadomości:
    196
    Docenione treści:
    6
    @Mariusz ok to proszę usiąsć ponawiam pytania 1 i 3
     
    Mariusz lubi to.
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    oj upierasz się na robienie wszystkiego w panelu :) nie tędy droga :D
    podaj adres sklepu :) bez tego ciężko podać styl jaki Ci jest potrzebny :)
     
  5. Tomek333

    Tomek333 Ulubieniec

    Wiadomości:
    196
    Docenione treści:
    6
    @TheL to da się zmienić wysokosć tego slidera czy to kolejna rzecz której nie można zmienić w shoper ? :)
    @Mariusz Czy mógłbym prosić odpowiedź ?
     
    Ostatnia modyfikacja: 9 Listopad 2016
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja mam slider wysokości 300 px bez modyfikacji :)
    ustaw zdjęcia slidera jako jego tło, ale pamiętaj, że slider ustawi się na wysokość najwyższego zdjęcia.
     
    Tomek333 lubi to.
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Co masz przez to na myśli? Jaki dokładnie kolor chciałbyś zmienić? Z tym problemu nie powinno być, ale potrzebuję, abyś mi pokazał co chcesz zmienić (w którym miejscu).
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Co masz przez to na myśli? Jaki dokładnie kolor chciałbyś zmienić? Z tym problemu nie powinno być, ale potrzebuję, abyś mi pokazał co chcesz zmienić (w którym miejscu).

    Bardzo proszę o pokazanie jakiś przykładów, ponieważ niestety nie rozumiem co chcesz zmienić, np. zmiana rozmiaru kart produktów (napisz mi proszę po kliknięciu w co wyświetla się ta karta produktu, której rozmiar chcesz zmienić),

    Czy mógłbyś pokazać mi na zrzucie ekranu (np. zaznacz strzałką), w którym miejscu chcesz, aby to tło się wyświetlało (ustaw np. kolor czerwony dla tła i pokaż mi na zrzucie ekranu, że to dokładnie chcesz zmienić). Wybacz, ale wolę mieć potwierdzenie, zanim usiądę kilkadziesiąt minut do przygotowywania tej małej modyfikacji CSS.
     

Poleć forum znajomym