1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Aktualizacja z 3.4.3 do 3.4.5 nie działa

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 17 Listopad 2015.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie wiem czy na innych serwerach też tak się dzieje bo joomle mam tylko u Was, ale przy próbie aktualizacji z panelu Joomli mam brak pliku manifestu i niestety nie daje się zaktualizować. Zaraz to sobie zrobię przez ftp, ale warto zobaczyć czy coś się nie podziało.
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Sprawdź w pierwszej kolejności działanie Joomli po zmianie typu przekierowania na podkatalog na bez separacji serwisu. U mnie bez problemu Joomla się aktualizuje na takim ustawieniu.
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jak ja nie lubię jak dzieje się tak z separacją :) nie będę już sprawdzał bo zaktualizowałem pliki ręcznie, ale ja z kilku przyczyn używam zawsze z separacją.
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Separacja (w home.pl a nie w życiu :)) rozwiązuje większość niedogodności związanych z aktualizacją aplikacji. Wynika to z faktu, że bardzo dużo apek lubi tymczasowo publikować w /tmp (w głównym folderze serwera) pliki lub logi związane z instalacją. Separacja powoduje, że katalogi położone wyżej są niedostępne, co powoduje często komunikat błędu i instalacja kończy się niepowodzeniem.
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ale też separacja zabezpiecza nam dodatkowo serwer :D
     
  6. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Owszem :) Na czas aktualizacji jednak warto separację wyłączyć, a potem włączyć ponownie :p
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    teraz na czas budowy nowej strony wyłączyłem, faktycznie wygodniej i szybciej wszystko zrobić, testuję właśnie templatkę która potrzebuje do modyfikacji właśnie braku separacji (jest tak rozbudowana i posiada tyle dodatków, że nie do poznania zmienia joomlę i daje jej powera :D)
     

Poleć forum znajomym