1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Błąd łączenia się z bazą danych jednocześnie na 3 stronach

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Bandyta94, 10 Marzec 2019.

  1. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam, ma na swoim serwerze 4 strony , wczoraj się strasznie ździwiłem gdyż wchodząc na jedną z nich otrzymałem komunikat
    Błąd łączenia się z bazą danych okazało się później że w sumie na 3 stronach jest taka sama sytuacja , jednak jedna działa poprawnie. Nic nie zmieniałem na serwerze, nawet się nie logowałem. Co może być powodem ?

    Nie mogę się zalogować nawet do bazy danych..
     
    Ostatnia modyfikacja: 10 Marzec 2019
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Jeśli masz pytania dot. bezpośrednio działania swojego konta, sugeruje kontakt z BOK. Po autoryzacji, konsultant będzie w stanie praktycznie od razu skonsultować temat lub udzieli Ci informacji, np. o awarii itp (o zdarzeniu o którym wiemy). Powodów powstania tej sytuacji może być wiele od błędów w aplikacji strony WWW (zmiana w ustawieniach dostępu do bazy danych) po niedostępność serwera.
     

Poleć forum znajomym