1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Certyfikat proforma

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika callisto, 5 Listopad 2016.

  1. callisto

    callisto Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Miałem certyfikat w home kupiony na 12 mc, miesiąc temu kupiłem nowy certyfikat na innym koncie w home na kolejne 12, bo ten wcześniejszy nie działał na wszystkich przeglądarkach, obecny jest OK.

    Dostałem fakturę proformę
    PRO/918898/2016 ( 1591441.ssl )
    za stary certyfikat, czy muszę ją opłacić? Nie korzystam z tego certyfikatu.

    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Brak płatności za usługę, za pro formę, jest jednoznaczny z rezygnacją z niej. Ignorujesz dokument, to wszystko. Płacisz tylko te faktury lub usługi ( w panelu sekcja --> Płatności --> Usługi lub faktury nieopłacone) które chcesz przedłużyć.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @callisto jeśli posiadasz już poprawny certyfikat SSL, to zrób tak jak sugeruje Grzesiek. Wystarczy, że zignorujesz płatność. Certyfikat SSL za około 20 dni automatycznie wygaśnie i podana przez Ciebie faktura PRO FORMA zostanie usunięta z naszego systemu. Ustawiam temat jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym