1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Dostałeś Pro Formę albo komunikat o niezaakceptowanych regulaminach?

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 1 Październik 2015.

  1. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie przejmuj się :D

    Usługa Wordpress Hosting SSD podobnie jak każda inna, będzie dostępna w ofercie home.pl, podczas rejestracji ze strony głównej. Oznacza to że podobnie jak każda inna usługa, przejdzie przez procedurę bilingową.

    Zapewniamy, że testy usługi nie są zobowiązujące, a otrzymana Pro Forma nie wymaga płatności. Akceptacja regulaminów jest dobrowolna, a jej brak, spowoduje jedynie wyświetlanie komunikatu w panelu administracyjnym home.pl. Akceptując regulamin, nie ograniczacie ani swoich możliwości testowania usługi, ani też nie zobowiązujecie się do jej zakupu czy dalszej współpracy.

    Po zakończeniu testów, otrzymacie powiadomienie o wprowadzeniu usługi do publicznej oferty. Zadbamy o to aby ceny były bardziej zachęcające niż te, które niektórzy z Was zobaczyli na fakturach.
     
  2. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    odnowienia takze?nie ukrywam ze jestem w kropce konczy mi sie u was hosting jak i domena .to takze licze na to ze nadal pozostane u was ;)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Masz na myśli przejście na Hosting Wordpress ? Czy przedłużenie starego serwera? :)
     
  4. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    przejscie na hosting wodpress z proste.to niebawem serwer sie konczy a mam na nim troche roznych stron i chce to uporzadkowac
    no i musze domene przedluzyc tylko ze u "was" to ponad 600 pln a w tonic.to tylko 100 usd ale moze jakos sie dogadamy ;)???
     

Poleć forum znajomym